راز و رمزهایی که هر فریلنسر حرفه ای باید بداند!

1

معمولا فریلنسرها از سایت برون سپاری پروژه برای یافتن کار و درآمد زایی استفاده می کنند. البته بسیاری از افراد نیز به دلیل سابقه طولانی و روابط قوی مستقل از هر سایت دورکاری مشغول کارند. اهمیت روابط کاری در این نوع کسب و کار بیش از هر چیزی مشهود و ملموس است.

همه چیز به شخص دورکار بستگش دارد که چطور در اولین پروژه خودش را به مشتری ها بشناساند. معمولا کارفرمایان افرادی را برای همکاری دائمی انتخاب می کنند که منظم، وقت شناس و در کارشان حرفه ای باشند …

اگر شما تصمیم گرفته اید که از کار خود خارج شوید و به عنوان یک فریلنسر و آزاد کار فعالیت کنید باید همه چیز را در مورد این شغل بدانید. شما باید بدانید چگونه می توانید درآمد خود را افزایش دهید و چگونه پیشرفت کنید.

چطور یک فریلنسر حرفه ای باشیم؟

فهرست کاملی از کارهای خود تهیه کنید
فریلنسرها اغلب یک لیست کامل از کارهای خود تهیه می کنند و براساس آن پیش می روند و پروژه های خود را تکمیل می کنند. شما به عنوان یک فریلنسر باید تمام کارها و وظایف خود را یادداشت کنید و در کل هفته براساس لیست خود پیش بروید.

کارها را اولویت بندی کنید
شما به عنوان یک فریلنسر یا آزاد کار باید به طور مداوم ایمیل ها و پیام های خود را چک کنید. شما باید کارها و برنامه های خود را اولویت بندی کنید و طبق همان پیش بروید. اگر باید حتما ایمیل های خود را چک کنید هر روز اولویت را با این کار بگذارید و بعد از بیدار شدن به سراغ صندوق ورودی و ایمیل های خود بروید. اگر این کار را انجام دهید می توانید تمرکز بیشتری بر روی کارهای خود داشته باشید و بهره وری و کارایی خود را افزایش دهید.

فریلنسر حرفه ای

فریلنسر حرفه ای

مهارت های خود را بهبود ببخشید
همیشه تلاش کنید تا مهارت ها و توانایی های خود را بالا ببرید. باید همیشه برای نتایج عالی و کار با کیفیت بالا تلاش کنید و به دنبال ارتقاء مهارت ها و عملکرد خود باشید. شما باید همیشه تلاش کنید تا بهترین نتیجه ممکن را به دست آورید و کاری با کیفیت بالا به مشتریان ارائه دهید.

درآمد خود را بررسی کنید
شما به عنوان یک فریلنسر و آزاد کار می توانید با استفاده از قانون 80/20 درآمد خود را افزایش دهید و دو برابر کنید. شما باید همیشه حواستان به درآمدتان باشد و برای افزایش آن تلاش کنید.

کار را به موقع تحویل دهید
هنگامی که شما به عنوان یک فریلنسر و دور کار فعالیت می کنید بسیار مهم است که کار و پروژه خود را به موقع و با کیفیت بالا تحویل دهید. اگر شما انتظارات مشتریان خود را به خوبی برآورده کنید و کار آن ها را با کیفیت و به موقع تحویل دهید می توانید آن ها را به خود وفادار نگه دارید و آن ها را به مشتریان ثابت خود تبدیل کنید.

یادبگیرید “نه” بگویید
شما به عنوان یک فریلنسر نمی توانید تمام مدت کار کنید و هرچه کار و پروژه به شما پیشنهاد می شود قبول کنید. یادگیری “نه” گفتن بسیار مهم است، پس یاد بگیرید که بتوانید “نه” بگویید و خیلی راحت از کنار بعضی پروژه ها رد شوید. ممکن است یکی از دوستان شما بخواهد برای او کاری را رایگان انجام دهید، شما باید بتوانید “نه” بگویید و مخالفت کنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه