رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند

0

رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند نام کتابی ست نوشته ی باربارا دی آنجلیس که به وسیله ی هادی ابراهیمی به زبان شیرین فارسی برگردانده شده است.

اگر قرار است به زودی وارد یک زندگی مشترک شوید و یا پیش از این زندگی مشترک خود را آغاز کرده اید و یا به هر صورتی با یک مرد در زندگیتان سر و کله می زنید، بد نیست که برای یک بار هم که شده کتاب رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند را مطالعه نمایید.

دانلود کتاب رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند

دانلود کتاب رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند

در مقدمه ی کتاب می خوانیم…

 این کتاب تنها مختص زنان نیست و فقط هم برای آنها نوشته نشده است هرگز هم دوست ندارم نامزد یا همسرتان شما را مجبور به مطالعه آن کنید. این کتاب هرگز سعی در کوبیدن و محکوم کردن مردها ندارد. هرگز نمی‌خواهم بگویم که همه‌‌ش تقصیر شماست. کتابی نیست که فصل فصل آن را پر از دستورالعمل‌ها وبکن نکن‌های متعدد باشد…

در این کتاب خواهید آموخت: سه نیاز پنهان که در بین تمامی زن‌ها مشترک است. هفت افسانه از باورهای مردها نسبت به زنان و دلایل غلط بودن آنها چگونه خشم زنان را شعله ور نکنید. بیست عامل سرد مزاجی زن‌ها رازهایی در مورد روابط جنسی که زن‌ها دوست دارند مردها بدانند. چگونه نبرد قدرت را به همکاری و تشریک مساعی بدل کنیم. روش ها و راهکارهایی برای عشق ورزی هر چه بیشتر. اگر شما یک مرد هستید این کتاب را بخوانید تا رویای همسرتان را تحقق بخشید…

در این کتاب با حقایقی از روحیات مردان آشنا می شویم که شاید پیش از این از نگاه زن ها پنهان مانده باشد.

به عنوان مثال باربارا دی آنجلیس در این کتاب به زن ها توصیه می کند تا دست از مادری کردن برای شوهرشان بردارند. کاری که بیشتر زن ها بدون این که متوجه باشند، پس از گذشت مدتی از زندگی انجام می دهند.

نویسنده تمرین هایی به شما یاد می دهد که با به کار گیری آن ها رفته رفته رفتار خود با همسرتان را تعدیل کرده و روابطی را که رو به سردی داشته اند، دوباره گرم و پویا کنید.

وقتی این کتاب را می خوانید، می بینید که پیش از این در برداشت هایی که نسبت به خواسته ها و نیازهای همسرتان داشته اید، تا چه حد در اشتباه بوده اید.

شما فکر می کنید که اگر همه چیز را به همسرتان گوشزد کرده و یا به نوعی تقویم او باشید، یک همسر نمونه، فداکار و بافکر هستید. اما واقعیت این است که شما نمی باید هیچ کاری را پیشاپیش انجام داده و شوهر خود را به نوعی بی فکر و حواس پرت قلمداد کنید. دکتر دی آنجلیس می گوید شما باید این احساس را در همسر خود زنده نگه دارید که خودش به تنهایی می توانید همه چیز را به یاد داشته و شما نقش مادری که هر صبح کیف مدرسه اش را آماده می کرد، نیستید.

و هزاران نکته ی دیگر که در این کتاب درباره ی احساسات واقعی مردان خواهید آموخت و می توانید با در نظر گرفتن آن ها روابط خود را مرد مقابلتان را بهبود بخشید.

دانلود کتاب رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند

برای دانلود نسخه ی الکترونیک این کتاب روانشناسی و تغییر، اینجا کلیک کرده و این کتاب را با تخفیفی بیش از 50 درصد دانلود نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند