دکوراسیون داخلی رستوران یاقوت

0

قیمت صندلی رستورانی در صورتی که قرار باشد با آن ها یک رستوران مدرن و رسمی را دکور کنیم، نسبت به قیمت نیمکت های فست فودی بارها بیشتر خواهد بود.

به همین نسبت نوع دکوراسیون داخلی رستوران های کلاسیک نیز تجهیزات و وسایل گران قیمت تری را می طلبد.

شاید به همین علت ساده است که همیشه در چنین رستوران هایی با منوی غذایی گران قیمت تری نسبت به رستوران های ساده تر یا فست فودهای رایج در سطح شهرها روبرو می شویم.

در اینجا به نمونه کار جهانتاب در رستوران یاقوت شهر قزوین نگاهی می اندازیم.

این رستوران با رنگ های کرم و قهوه ای دکور شده است. میز و صندلی های رستوران یاقوت از نوع صندلی های راینو که فوق العاده شیک و رسمی هستند و همین طور میزهای 1037W انتخاب شده اند.

همین طور در بخشی از این رستوران به جای صندلی های تک از کاناپه های کارتل W نیز استفاده شده است.

به این شکل که سالن غذاخوری رستوران یاقوت به سه ستون موازی مرزبندی شده است. دو ستون کنار با میزهای 1037W و دو کاناپه روبرو به هم مدل کارتل W پر شده اند و در ستون میانی میزهای 10 نفره را مشاهده می کنیم که از هر سمت با 5 صندلی مدل راینو محدود شده اند.

 

ظروف رستوران یاقوت

در این رستوران شهر قم از ظروف رستورانی فوق العاده شیک و مرغوبی استفاده شده است که همگونی شایسته ای با سبک آرامش بخش و سنگین رستوران دارد.

 

نورپردازی رستوران یاقوت

در رستوران یاقوت شهر قزوین طراحی نورپردازی به شکلی انجام شده که فضای این رستوران کمی آرام تر و سطح نور ملایم تر باشد. همین ویژگی رستوران یاقوت را به محلی دنج و آرام برای میل کردن یک شام دوستانه یا خانوادگی مبدل ساخته است.

در زیر تصاویری از رستوران یاقوت و سبک دکوراسیون داخلی آن را مشاهده می کنید:

 

تجهیز مبلمان رستوران یاقوت

تجهیز مبلمان رستوران یاقوت

 

دکوراسیون داخلی رستوران یاقوت

دکوراسیون داخلی رستوران یاقوت

 

میز و صندلی رستوران یاقوت

میز و صندلی رستوران یاقوت

اشتراک:

نظرات بسته اند