توصیه مشاوران طراحی داخلی رستوران ؛ رنگ های خنثی

0

اگر کمی به دنیای دکوراسیون و چیدمان علاقه داشته باشید، حتما می دانید که دنیای رنگ ها بسیار عجیب است. رنگ ها هر یک تاثیرات مختلفی دارد و می تواند انرژی های مختلفی را ساطع کند. به همین دلیل است بسیاری از رستوران داران، از بهترین مشاوران طراحی داخلی رستوران بهره می برند تا انرژی خوبی در فضا جاری کنند.

توصیه مشاوران طراحی داخلی رستوران ؛ رنگ های خنثی

توصیه مشاوران طراحی داخلی رستوران ؛ رنگ های خنثی

توصیه مشاوران طراحی داخلی رستوران در استفاده از رنگ های خنثی

در میان طیف گسترده ی رنگ ها که هر یک انرژی خاصی دارند، برخی از رنگ ها خنثی هستند. رنگ هایی مانند طوسی، خاکستری، دودی و رنگ های دسته کرم، بژ و شیری، نقره ای، پلاتینی، کرومی و شنی همگی رنگ های خنثی هستند و بی طرف که می توانند در دکوراسیون داخلی بسیار کابرد داشته باشند.

مشاوران طراحی داخلی رستوران ، از رنگ های خنثی به عنوان زمینه استفاده می کنند. ان رنگ ها به دلیل ماهیتشان و ملایم بودنشان نسبت به سایر رنگ های پر رنگ، در فضا بی اثر و خنثی نامیده می شوند.

براساس گفته ی مشاوران طراحی داخلی رستوران ، رنگ های خنثی می تواند با سایر اجزای دکوراسیون، انطباق زیادی داشته باشد. از سویی هم این رنگ ها هرگز کهنه و قدیمی نمی شوند.

از طرف دیگر، گاهی این رنگ ها از تلفیق رنگ های دیگر درست می شوند و یا رنگ دیگری را در خود دارند، به عنوان مثال در رنگ بژ ممکن است سایه هایی از صورتی، قهوه ای مایل به زرد و یا طلایی وجود داشته باشد و یا سفید ممکن است کمی عاجی، زرد، صورتی یا هلو در خود داشته باشد، هرچه که باشند، از این رنگ ها می توان به خوبی در دکوراسیون فضا بهره گرفت. یک اینکه به تنهایی برای تلطیف فضا از آن ها بهره برد و دو اینکه به عنوان پس زمینه در ایجاد تضاد و کنتراست رنگی استفاده کرد.

به پیشنهاد مشاوران طراحی داخلی رستوران ، برای جلب توجه و افزایش زیبایی در فضا؛ بهتر است این رنگ ها با تناژ چوبی تلفیق شود و از بافت های هوشمندان برای گرم کردن فضای استفاده شود. این کار سبب می شد که فضا از حالت یک نواختی و کسالت باری در آید و انرژی در فضا به گردش در آید.

اشتراک:

نظرات بسته اند