دوران طلایی بیت کوین

3

قیمت ارز دیجیتالی بیت کوین پس از یک صعود فوق العاده توانست بیش از پیش افراد را به خود جلب کند تا در آن سرمایه گذاری کنند و به اصطلاح سود کسب کنند.
اما پیرامون قیمت بیت کوین همیشه حرف و حدیث هایی بوده است چرا که قیمت این ارز دیجیتالی نوسانات بسیاری را تجربه کرده است.
در فصل گذشته، بیت کوین با افزایش قیمت شدید مواجه بود اما پس از یک سقوط ناگهانی، قیمت آن به 12 هزار دلار کاهش یافت. درست است که این ارز دیجیتالی همچنان بیش از 10 هزار دلار قیمت دارد اما به گفته ی برخی ها این قیمت ها حبابی بیش نیست و این هفته، هفته ی مهمی برای قیمت گذاری است.
بد نیست بدانید شاخص قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته ارزش معاملات بیت کوین به 12 هزار و 45 دلار رسید که 30.9 درصد کمتر از دو روز قبل است.

 

قیمت روز بیت کوین

قیمت روز بیت کوین

بیت کوین در روز جمعه 24 درصد بالاتر از کمترین رقم یعنی 11 هزار و 477 دلار معامله شد.
نولان باترل پژوهشگر در این رابطه می گوید:«کاهش 25 درصدی یا بیشتر در آینده اتفاق خواهد افتاد،ا ویژگی پولهای رمزگذاری شده تغییرات سیال وبا اثر فوری است.»
بائرل گفته است از تابستان 2016 تاکنون بیت کوین شش مرجله جهش بزرگ را پشت سرگذاشته است.اما حالا ارزش بیت کوین کاهش یافته و معامله گران تلاش می کنند که قیمت ها را افزایش دهند.
با وجود این نوسانات قیمت در حال حاضر 40 درصد از حجم معاملات دلار را این پول های دیجیتالی رمز گذاری شده تشکیل می دهند که نسبت آن برای ژاپن و کره ی جنوبی به ترتیب  29 درصد و 4.6 درصد است.

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. مونا بی نام در

    حالا همچین سقوط کنه که همه ی کسایی که با خوش خیالی روی این ارز دیجیتالی سرمایه گذاری کردن متعجب بمونن

  2. سمانه ه در

    من چقدر دلم میخواست سرمایه گذاری کنم، هیچ وقت نفهمیدم چی به چیه

  3. بابا چیه یه حباب خالیه، یه مشت ربات جمع شدن هی قیمتشو بالا پایین می برند