در دنیای سوفی غرق شوید

0

افرادی که اهل کتاب خواندن باشند از هر فرصتی برای تغذیه ی روح و مغز خود استفاده می کنند. اگر از کتاب خوان ها بخواهید تا به شما پیشنهادی دهند ،حتما دنیای سوفی را از زبانشان خواهید شنید.

کتاب دنیای سوفی ، کتابیست که خوانندگانش را با با تاریخ فلسفه و چگونگی پیدایش، رشد و تکامل اندیشه ای فلسفی آشنا می کند. این کتاب درباره ی دانش آموزی نوجوان است که در یکی از دبیرستان های حومه نروژ تحصیل می کند. پدرش ناخدای نفتکش است و او به همراه مادرش در خانه ای ویلایی زندگی می کند و پدر او به سبب شغلش، کمتر به خانه مراجعه می کند.

از آنجایی که سفی تنها فرزند خانواده است ،او بسیاری از ساعت های عمر خود را تنها سپری می کند و از همین رو، او بیشتر اوقات خود را در غاری که در سوراخی در میان بوته های شمشاد درست شده بود و تنها ظرفیت یک نفر را دارد، می نشیند و در تنهایی به نوشتن شعر و داستان مشغول میشود.

همه چیز در زندگی سوفی یکنواخت است تا روزی که داستان آغاز شده، روزی که نامه ای از یک فیلسوف نا آشنا سوفی را به معبد فلسفه می خواند.

این کتاب از نظر بسیاری از خوانندگان بسیار جذاب است و میتوان به جرات آن را از محبوب ترین کتاب ها دانست. اگر علاقه مند به دریافت این کتاب هستید، میتوانید با مراجعه به لینک زیر ،کتاب دنیای سوفی را با قیمتی مناسب دانلود کنید. اگر این کتاب را تاکنون نخوانده اید، بهتر است از قافله عقب نمانید!

دانلود کتاب دنیای سوفی

اشتراک:

نظرات بسته اند