با دفتر کار مجازی تبدیل به یک فریلنسر حرفه ای شوید

0

امروزه همزمان با نفوذ فناوری در تمامی جنبه های زندگی، شیوه های کسب و کار نیز تحت تاثیر این پیشرفتها قرار گرفته است. روی سخن ما با فروشگاههای اینترنتی و خدمات آنلاین سازمانها و ارگانها نیست، بلکه سخن از فریلنسینگ و استخدام فریلنسر است.

فریلنسینگ یک شیوه ی نوین کسب و کار است که بسیاری از متخصصان را به جای حضور روزانه در شرکت، راهی خانه می کند تا از دور پروژه را انجام دهند. امروزه استخدام فریلنسر جای استخدام کارمند را گرفته است و با توجه به مزایای بیشماری که دارد، بسیاری از کارفرمایان با این شیوه  برون سپاری پروژه می کنند.

تنها کارفرمایان نیستند که این شیوه ی کاری به مذاقشان خوش آمده است. بلکه متخصصان هم کار از منزل و فریلنسینگ را به کارمند یک شرکت بودن ترجیح می دهند. اما باید توجه داشت که فریلنسر شدن راحت است اما فریلنسر موفق شدن سخت است.

استخدام فریلنسر

استخدام فریلنسر

تبدیل شدن به یک فریلنسر موفق نیاز به ابزارهای متعددی دارد که در مطلب ” فریلنسر موفق کیست؟” به معرفی ابزارهای ضروری و راهکارهای مهم برای موفقیت در فریلنسینگ اشاره کردیم.

در این مقاله یکی از راهها برای تبدیل شدن به فریلنسر موفق، گسترش کار است. گسترش کار به این معنا که هر زمان احساس کردید می توانید چند پروژه را همزمان پیش ببرید، دست به کار شده و با ثبت نام در چندین سایت فریلنسینگ مختلف خودتان و تخصصتان را بیشتر معرفی کنید. اما راه دیگری هم برای گسترش کار وجود دارد که در ادامه به شما معرفی می کنیم:

مستقل کار کنید

پس از اینکه در شیوه ی کاری فریلنسینگ جا افتادید، نوبت آن می رسد که برای خودتان برند شوید و کسب و کار مستقل خود را ترتیب بدهید. اینجا است که با کمی تلاش بیشتر و تحمل سختی می توانید یک فریلنسر موفق شوید که افراد بیشتری او را می شناسند و درآمد میلیونی دارد.

در این میان پس از مدتی افراد فریلنسر نیاز به دفتر کار پیدا می کنند تا به کلاس کاری بالاتری دست یابند. همانطور که می دانید اجاره ی دفتر و هزینه های جانبی شرکت بسیار بالا است و برای شما که تازه در حال رشد هستید اصلا به صرفه نیست. در اینجا راهکار خوبی برای شما وجود دارد و آن دفتر کار مجازی است.

استخدام فریلنسر با دفتر کار مجازی

استخدام فریلنسر با دفتر کار مجازی

دفتر کار مجازی برای موفقیت در فریلنسینگ

شاید دفتر کار مجازی برای اغلب خواننده ها عبارتی نا آشنا و غریبی باشد. اما باید گفت شما به راحتی با حداقل هزینه می توانید صاحب یک دفتر کار مجازی شوید و به مشتریهای خود وانمود کنید که مدیر یک شرکت بزرگ هستید. این شیوه کلک زدن نیست، بلکه برای بالا بردن کلاس کاری و جلب اعتماد بیشتر مشتریها ابزاری مهم در راستای فریلنسینگ محسوب می شود.
دفتر کار مجازی سیستم نوینی است که همزمان با شکل گرفتن استارت آپها و فریلنسینگ ظهور کرده است و هدف اصلی آن کاهش هزینه های تاسیس یک شرکت حقیقی است.
مسلما برای تاسیس یک شرکت نیاز به صرف هزینه و وقت بسیار زیادی دارید که برای شما که تازه کارتان را راه اندازی کرده اید اصلا به صرفه نیست. در اینجا راهکاری وجود دارد که با حداقل هزینه یک شرکت را در دنیای مجازی شبیه سازی کنید.

مفهوم دفتر کار مجازی

دفتر کار مجازی شامل خط تلفن ثابت اختصاصی، شماره فکس اختصاصی (امکان ارسال و دریافت فکس اینترنتی)، منشی مجازی و تلفن گویا می شود تا شما یک شرکت را به طور مجازی در خانه شبیه سازی کنید.
تمامی امکانات فوق در کمترین زمان ممکن فراهم می شود و هزینه ی آن با وجود هزینه‌ های اجاره ی دفتر کار، خرید خط تلفن ثابت، استخدام منشی و خریداری تجهیزات اداری اصلا به پای راه اندازی یک شرکت حقیقی نمی رسد. از این روی بیشتر استارت آپها و کسب و کارهای فریلنسینگ به ایجاد دفتر کار مجازی روی می آورند.
حال اگر شما نیز یک فریلنسر موفق هستید که به این نقطه رسیده که کار خود را گسترش بدهد، ایجاد دفتر کار مجازی بهترین ترفند ممکن برای موفقیت هرچه بیشتر است.

چگونه دفتر کار مجازی ایجاد کنیم؟

تنها کافی است در موتور جستجو عبارت دفتر کار مجازی را جستجو کنید، برای شما لیستی از شرکتهایی ظاهر می شود که خدمات دفتر کار مجازی ارائه می دهند.
برخی سایتهای فریلنسینگ نظیر پونیشا خدمات دفتر کار مجازی به کاربران خود ارائه می دهند. از جمله این خدمات باید به سرویس تلفن گویا  و سرویس منشی مجازی اشاره کرد که یک دفتر کار مجازی حرفه ای برای شما ایجاد می کند.

نتیجه گیری

باید گفت مسیر طولانی ای برای تبدیل شدن به یک فریلنسر حرفه ای و موفق وجود دارد که باید با همت و اراده این مسیر را طی کنید. در این میان باید در این خصوص بیشتر مطالعه داشته باشید و خود را با روشهایی که به شما معرفی می شود ارتقا بدهید.
در این میان دفتر کار مجازی کمک می کند حرفه ای تر به نظر برسید. آیا شما ترجیح می دهید پروژه ی خود را به شخصی که در منز ل روی کاناپه دراز کشیده است بدهید یا شخصی که با کت و شلوار در شرکتی حرفه ای نشسته است؟ با دفتر کار مجازی می توانید روی کاناپه دراز بکشید و به مشتری طوری وانمود کنید که شما در یک شرکت حرفه ای کار می کنید!

اشتراک:

نظرات بسته اند