دستگیری سارق مجسمه اسکار بهترین بازیگر زن

0

در حالی که همه بازیگران سینما سال ها زحمت می کشند و خاک سینما می خورند تا برنده مجسمه اسکار بهترین بازیگر شوند یک مرد توانست بدون هیچ زحمتی در سینما یا اینکه یک بار بر روی صندلی سینما بنشیند، این مجسمه را به دست آورد!

مجسمه اسکار بهترین بازیگر زن که به «فرانسیس مک دورماند» تعلق گرفته بود توسط یک نفر در مراسم جشن گاورنورز از او ربوده شد اما این فرد نتوانست برای مدت طولانی صاحب مجسمه اسکار باشد. گویا این مرد رویای پیمودن ره صد ساله در یک شب را داشته!

سارق مجسمه اسکار بهترین بازیگر زن که به فرانسیس مک دورماند تعلق گرفته و در جشن گاورنورز از وی ربوده شده بود، توسط پلیس لس آنجلس دستگیر شد.

فردی ۴۷ ساله به نام تری برایانت به اتهام سرقت مجسمه اسکار فرانسیس مک دورماند برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن، دستگیر شد.

مک دورماند با مجسمه ای که در مراسم یکشنبه شب به دست آورد در مراسم جشن گاورنورز شرکت کرده بود که آنجا مجسمه از وی دزدیده شد.

گفته شده وی وقتی متوجه به سرقت رفتن مجسمه شد بیرون مراسم به شدت گریه می کرد و در این حال جوئل کوئن فیلمساز همسر وی نیز در کنارش بود.

برنده مجسمه اسکار بهترین بازیگر زن

برنده مجسمه اسکار بهترین بازیگر زن

پلیس لس آنجلس به سرعت در پی پیدا کردن سارق برآمد تا مجسمه ای را که نام فرانسیس مک دورماند روی آن حک شده، پیدا کند. در مراسم جشن گاورنورز (روسای اسکار) نام برندگان روی مجسمه هایشان حک می شود.

ساعاتی بعد اعلام شد مجمسه دوباره به دست برنده اش رسیده است.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره روندی که در این میان طی شد داده نشده تنها در توییتی از سوی نیویورک تایمز در مراسم اعلام شد مردی که با مجسمه اسکار دیده شد توسط یک عکاس متوقف شد و مرد دوباره در میان مراسم ناپدید شد. حتی گفته شده فرانسیس به آن مرد اجازه داد تا برود.

اشتراک:

نظرات بسته اند