تجهیزات آشپزخانه فست فود | دستگاه پخت برگر اتوماتیک

0

یکی از تجهیزات آشپزخانه فست فود، دستگاه پخت برگر اتوماتیک است. این دستگاه امکان این را برای شما فراهم می سازد تا در عین واحد چندین برگر را به صورت اتوماتیک با بهترین طعم و شکل ظاهری تهیه نمایید.

دستگاه اتوماتیک پخت برگر در راه اندازی و تجهیز فست فودها کاملا ضروری می باشد. ساندویچ های برگر در فست فودها جزء پرطرفدارترین غذاها بوده که در منوی فست فود نیز یک بخش کامل را به خود اختصاص می دهند.

با توجه به قیمت مناسب ساندویچ های حاوی برگر که معمولا نسبت به دیگر موارد داخل منوی فست فودها قیمت کمتری دارند، در فهرست سفارش رستوران های فست فودی تعداد بیشتری برگر می بینیم که طبیعتا نیازمند سرعت العمل و بهینه کاری هستیم.

 

تجهیزات آشپزخانه فست فود | دستگاه پخت برگر اتوماتیک

تجهیزات آشپزخانه فست فود | دستگاه پخت برگر اتوماتیک

کاهش مصرف انرژی با دستگاه اتوماتیک پخت برگر

یکی از بهترین امکاناتی که دستگاه اتوماتیک پخت برگر به آشپزخانه ی فست فودها ارائه می دهد، 40 تا 50 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی است. در حقیقت این دستگاه علاوه بر سرعت بالایی که داشته و زمان طبخ برگر را کاهش می دهد و در نتیجه مشتری های فست فود را از تحویل سریع تر غذای خود خشنود و راضی می کند، با کاهش مصرف انرژی صرفه جویی ریالی نیز برای شما در پی خواهد داشت.

به علاوه با استفاده از دستگاه اتوماتیک پخت برگر حرارت کمتری در فضای آشپزخانه فست فود جمع شده و طبیعتا تهویه راحت تری خواهید داشت.

ابعاد این دستگاه به شرح زیر می باشد:

ارتفاع: 68.9  سانتی متر

عرض: 88.2 سانتی متر

عمق: 99.1 سانتی متر

همین طور لازم به ذکر است که مصرف متوسط گاز آن 50.000 BTU خواهد بود. برای اتصاف دستگاه اتوماتیک پخت برگر لازم است که از لوله ورودی گاز با سایز 3.4 اینچی استفاده کنید.

برای مشاهده تمامی تجهیزات لازم جهت راه اندازی آشپزخانه فست فود به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://alefbarest.com/s/%d9%81%d8%b3%d8%aa-%d9%81%d9%88%d8%af/

 

اشتراک:

نظرات بسته اند