در هروی فست فود کی وانو را تجربه کنید

0

اگر ساکن شرق تهران هستید و به دنبال یک فست فود متفاوت برای جمع دوستانه یا قرار صمیمیتان،با معرفی فست فود کی وانو در هروی شما را به یک محیط شاد با غذاهای لذیذ دعوت می کنیم. میز و صندلیهای فضای آزاد هم در شبهای خنک بهاری می تواند بهترین انتخاب برایتان باشد.در ادامه به معرفی فست فود کی وانو می پردازیم:

معرفی فست فود کی وانو

به هروی خیابان استاد حسن بنا که بیایید از دور یک فست فود خوش رنگ و لعاب با تابلوی هیجان انگیزش توجهتان را جلب می کند.روی تابلوی بزرگ سردر فست فود نوشته شده “منو نخور”،همین شعار بس که شما جذب فست فود کی وانو شده و برای خوردن غذا آنرا انتخاب کنید.
نکته ی دیگر که جلب توجه می کند همانطور که اشاره شد خوش رتنگ و لعاب بودن فضای فست فود است،ترکیب زیبای رنگ بنفش و سبز روشن حسابی نظرتان را جلب می کند.دیواره ها،صندلیهای فست فود با ترکیب این دو رنگ فضای شاد و دلچسبی را برای کی وانو ایجاد کرده اند که به طور حتم خوشتان می آید.
فست فود کی وانو با ظرفیت 70 نفر،دارای کاناپه فست فود و صندلیهای راحت با ترکیب رنگ سبز و بنفش است که به دور میزهای سفید جلوه ی بیشتری می کنند.در فضای بیرون هم امکان نشستن فراهم است و میز و صندلیهای فضای آزاد چیده شده اند.

فست فود کی وانو هروی

فست فود کی وانو هروی

از فضای پذیرایی که بگذریم در  کی وانو انواع پیتزا،ساندویچ،برگر و دونر کباب با مواد مرغوب به مشتریها ارائه می شود.قیمتها در کی وانو مانند بقیه ی جاها است و برای یک پیتزا باید حداکثر 17800تومان بپردازید.در منوی زیر می توانید قبل از رفتن به این فست فود از منو و قیمتها آگاه شوید.

منوی فست فود کی وانو هروی

منوی فست فود کی وانو هروی

یک نکته ی جالب توجه دیگر درباره کی وانو قرعه کشی در شنبه ی اول هر ماه است.از میان مشتریها قرعه کشی به عمل می آید و هدایای ارزنده مانند تبلت، موتورسیکلت، ماشین ظرفشویی و موبایل اهدا می شود.

آدرس:هروی، خیابان استاد حسن بنا شمالی، بالاتر از میدان ملت، روبروی تالار ستاره،فست فود کی وانو
شماره تماس: 02122324215

اشتراک:

نظرات بسته اند