در جشنواره ی وب به پونیشا رای دهید

2

وب سایت پونیشا در میان وب سایت های استخدامی، نامی معتبر بوده و چندین سال است که برای متقاضیان استخدام اینترنتی و کارفرمایان که به برون سپاری پروژه های خود راغب هستند، به عنوان یک وب سایت ممتاز و دارای اعتبار کامل فعالیت می کند.
جشنواره ی وب امسال دهمین سالگرد خود را تجربه کرده و وب سایت پونیشا نیز به عنوان یکی از سایت های استخدامی در رقابت با دیگر سایت های ایرانی شرکت داده شده و از نظر مردم و داوران رتبه بندی خواهد شد.

به پونیشا در جشنواره وب ایران رای بدهیم

به پونیشا در جشنواره وب ایران رای بدهیم

به دست آوردن یکی از رتبه های برتر برای پونیشا چرا مهم است؟

شیرینی ممتاز شناخته شدن در میان سایت های ایرانی یک سوی ماجراست. اما صاحبان و مدیران ارشد پونیشا آرزو دارند تا با برنده شدن در این میدان رقابت و بالا رفتن پرچم وب سایت پونیشا امکان بیشتری برای شناخته شدن توسط کارفرمایان و فریلنسرها داشته و دامنه ی فعالیت های خود را به این روش توسعه ی هدفمندتری بخشند.

چطور به پونیشا رای بدهم؟

برای رای دادن به پونیشا در جشنواره ی وب می باید به لینک  http://iwmf.ir/website/ponisha.ir
وارد شده و در قسمت بالایی صفحه به وب سایت پونیشا را دهید.
پس از این که در قسمت بالایی صفحه به وب سایت پونیشا رای دادید، یک پنجره باز شده و از شما درخواست می شود تا ایمیل خود را وارد سازید. در اینجا می باید آدرس ایمیل خود را وارد کرده و تایید را کلیک کنید.
سپس یک لینک برای آدرس ایمیل شما ارسال شده که با باز کردن و تایید آن مراحل رای دادن به وب سایت پونیشا در جشنواره ی وب به پایان خواهد رسید.

سبد افتخارات وب سایت پونیشا تا به امروز

وب سابت پونیشا تا به حال موفق به کسب افتخارات زیر از جشنواره ی وب شده است:
برنده ی بخش اشتغال به انتخاب مردم در سال 1391

برنده ی بخش اشتغال و کاریابی به انتخاب داوران در سال 1393

برنده ی بخش اشتغال به انتخاب داوران در سال 1391

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. عباس فیرزی در

    من قبلا رای دادم به پونیشا. سال قبل هم همین طور. وب سایت خیلی خوبی هستش و تا حالا چندین بار تونستم از طریق پونیشا کار بگیرم و دریافت دستمزد رو هم کاملا مطمئن می کنه

  2. من که پونیشا رو نمی شناختم ولی رفتم و رای دادم.! ببینیم حالا برنده می شه.