درباره قیمت صندلی فلزی بیشتر بدانیم.

1

صندلی های فلزی

صندلی یک از قدیمی ترین محصولاتی است، که به دست بشر ساخته شده و از صدها سال پیش تا امروز به هزاران فرم مختلف درآمده و مورد استفاده انسان قرار گرفته است.قیمت صندلی فلزی به عواملی نظیر نوع، جنس فلز استفاده شده در آن و نوع کاربرد آنها بستگی دارد.

قیمت صندلی فلزی

قیمت صندلی فلزی

تاریخچه تولید صندلی های فلزی چارلز:

در سال 1950 اولین مدل از صندلی های آقای چارلز وارد بازار شد. قیمت صندلی فلزی در آن دوره نسبت به امروز، به دلیل کمیاب بودن نوعی از صندلی ها که بتواند از نظر راحتی و هزینه ساخت، مشتری و کارفرما را راضی کند بسیار بیشتر بود.
صندلی های عاقای چارلز به قدری مورد تایید جامعه شد که همچنان در بازار، البته با کمی تفاوت هنوز فروخته می شود.
صندلی های چارلز بعنوان نماد معماری داخلی آمریکا شناخته می شود.

این مدل بسیار مورد استقبال گردید و در ابعاد و رنگ های مختلف در سال های متمادی تولید گردید اما پس از مدتی دریافتند که جنس این صندلی ها به دلیل مشکلاتی که برای محیط زیست ایجاد می کند مناسب نیست و تولید آنها متوقف شد.

متریال مصرفی برای تولید این صندلی:قسمت نشیمن از فایبرگلاس فشرده “Fiberglass-reinforced” و پایه ها از جنس فلز و مفتول های پادرکوت شده تشکیل شده اند.پروسه تولید هر یک از نشیمن ها یگانه می باشدو نقاط روشن و تیره بر روی آنها مشاهده می شود. پایه ها بوسیله مفتول ها و پیچ و مهره ها به قسمت نشیمن متصل می شوند.

نمونه دیگر از کالاهای مشهور طراحی شده توسط این زن و شوهر مشهور در طراحی مبلمان جهان، کپی شده است. نمونه هائی که روزانه با تعدادی از آنها در دفاتر کاری مختلف برخورد داریم و کمتر طراحی با این تعداد کار مشهور تولید شده و ماندگار می توان یافت. پوشش چرم طبیعی، پایه فلزی ظاهری بسیار شیک و با کیفیت به این صندلی داده که رقیبی از لحاظ زیبایی کنار خود نمی بیند.

قیمت صندلی فلزی

قیمت صندلی فلزی

کابرد روکش کروم :

کروم فلزی سخت، براق و به رنگ خاکستری، فلزی با جلاپذیری بالا و نقطه جوش بالا و… است. در این روش، برای اولین بار به جای ورق طلا و روش های قدیمی و سنتی رنگ کردن مبلمان که زمان زیادی برای آماده شدن نهایی به خود اختصاص میدهد، می توان با مواد نانو نقره ایتالیایی و آلمانی،  یک دست مبل 7 نفره را در یک روز رنگ کرد و در این روش ضمن ایجاد لایه های متعدد می توان دوام بیشتر درخشندگی بیشتر و طیف های رنگی متعدد حتی بیش از 100 رنگ ایجاد کرد و جالبتر اینکه ارزانتر از ورق طلا در می آید.
یکی از جدیدترین روشها ایجاد دو طیف رنگی در کنار هم با کنتراست ملایم است .
مثلا طلایی و فیروزه ای در کنار هم.
اما در مواقعی پیش میاید که این فلز زیبا بدلیل عوامل مختلف دچار زنگ زدگی می شود.می توانید از هر نوشابه ای که فسفریک اسید درون ترکیباتش باشد  به عنوان یک از بین برنده زنگ استفاده کنید. این اسید ملایم میتواند زنگ زدگی را بدون آسیب جدی به نقاط دیگر فلز از بین ببرد.

قیمت صندلی فلزی

قیمت صندلی فلزی

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. علی قبادیان در

    خوبیه صندلی فلزی ها اینه که مرگ ندارن و به خصوص اگه روکششون قابل تعویض باشه راحت بعد از این روکش خراب شد می شد عوضشون کرد