دانستنی های جالب در مورد سایت های وردپرسی

0

مدیران سایت های وردپرسی معمولا بدون داشتن هیچ مهارت برنامه نویسی می توانند تغییرات زیادی را در سایت شان ایجاد کنند و این کار به لطف افزونه ها و طراحی منحصر به فرد وردپرس امکانپذیر است. اما برای تغییرات بنیادین نیازمند استخدام فریلنسر طراحی سایت وردپرس هستید و اکیدا توصیه میشود بدون دانش برنامه نویسی وب در کدهای سایت دخل و تصرف نکنید.

گاهی ایجاد کوچکترین تغییرات در کدهای منبع سایت ها میتواند عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. ورد پرس یکی از انعطاف پذیرترین CMS ها است. در صورتی که شما هم با این سیستم مدیریت محتوا سایتتان را راه اندازی کرده اید بهتر است دانستنی های جالبی را در مورد وردپرس بدانید.

مدیران سایت های وردپرسی بخوانند!

ــ وردپرس از توییتر و فیسبوک قدیمی تر است؛ اولین نسخه WordPress در سال 2003 منتشر شد.

ــ با وجود CMS های متعدد تقریبا 27 درصد از سایت ها از وردپرس استفاده می کنند.

ــ WordPress تحت مجوز GNU GPL منتشر شده است و کلاملا رایگان و متن باز است.

مزیت سایت های وردپرسی

مزیت سایت های وردپرسی

‌‌ــ وردپرس متعلق به هیچ شرکتی نیست و مدیر اجرایی هم ندارد. این پروژه توسط توسعه دهندگان داوطلب از سراسر جهان اداره می شود.

ــ از آنجایی که هر کسی میتواند خدماتش را مبتنی بر وردپرس ارائه دهد امروزه در سراسر جهان هزاران شرکت و طراح از این طریق کسب درآمد می کنند.

ــ دانلود افزونه های WordPress از سال 2015 میلادی به بیش از 1.48 میلیارد بار در سال رسید.

ــ بسیاری از نهاد های دولتی در ساسر جهان سایت های وردپرسی دارند و از این سیستم مدیریت محتوا برای ایجاد سایت استفاده می کنند.

ــ یکی از نقات قوت وردپرس پلاگین رایگان است. هم اکنون بیش از 50 هزار پلاگین رایگان در مخزن وردپرس دردسترس کاربران است.

ــ وردپرس با بیش از 68 زبان ارائه شده است. از آنجایی که این CMS بسیار محبوب است تا کنون به 68 زبان مختلف ترجمه شده و مورد استفاده ملت های مختلف قرار گرفته است.

اشتراک:

نظرات بسته اند