خرید میز گرد دو نفره

0

قیمت میزهای گرد دو نفره در صورتی که از جنس چوبی یا استیل و فلزی باشند، در دو گروه متفاوت قرار خواهد گرفت. میزهای فلزی با پایه های روکش کروم جذابیت زیادی دارند و در دکوراسیون های داخلی امروزی گرایش بیشتری به این نوع میزها مشاهده می کنیم.

میز گرد مدل 1026L

در صورتی که قصد خرید یک میز گرد مناسب دو نفر یا حداکثر چهار نفر داشته باشید، میز مدل 1026L می تواند مناسب شما باشد.

البته این میز سطح مقطع چندان بزرگی نداشته و نمی توانید از آن برای فضای رستورانی یا فست فود استفاده کنید. بلکه میز 1026L برای تجهیزات کافی شاپ مناسب به نظر می رسد و می توانید آن را در سالن کافی شاپ برای بخش میزهای دو نفره به کار برید.

صفحه ی رویی میز 1026L فضای کافی برای قرار دادن دو فنجان و یک بشقاب کیک و یا چند آبمیوه را دارد. اما نمی توانیم توقع داشته باشیم که دو نوشیدنی، دو پیتزا، سالاد، سیب زمینی و… را روی این میز جای داده و همچنان مشتری از فضایی که در اختیار دارد، راضی باشد.

میز گرد دو نفره | مدل 1026L

میز گرد دو نفره | مدل 1026L

ترکیب میز 1026L با صندلی

بهترین صندلی ها برای ترکیب با میز مدل 1026L صندلی های با فرم پایه ی مشابه یعنی پایه های فلزی با روکش کروم هستند که هماهنگی و سازگاری فوق العاده ای با این میز ایجاد خواهند کرد. اما از طرفی با نوع نگاه دیگر شاید قرار گرفتن سه پایه ی گرد در کنار یکدیگر کمی توی ذوق بزند. به همین علت از دید متفاوت می توانیم دکور ترکیبی صندلی با این میز را با صندلی های چوبی یا فلزی با چهار پایه ی جداگانه در نظر بگیریم.

میز گرد دو نفره | مدل 1026L

میز گرد دو نفره | مدل 1026L

همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، صفحه ی رویی میز مد 1026L می تواند در رنگ های مختلف تحویل داده شود. بهترین ترکیب رنگ پیشنهادی ترکیب رنگ سفید با پایه ی کروم به نظر می رسد.

اشتراک:

نظرات بسته اند