خرید صندلی پیشخوان از جهانتاب

0

اگر می خواهید صندلی پیشخوان بخرید, می بایست مسائل زیادی را در نظر بگیرید. سبک صندلی باید با فضایی که می خواهید در آن استفاده کنید, متناسب باشد. رنگ صندلی ها با رنگ وسایل دیگر هماهنگی داشته باشد. گروه جهانتاب بهترین صندلی های پیشخوان را تولید و عرضه می کند که از طریق این سایت می توانید, بهترین صندلی های پیشخوان و را خریداری نمایید. در ادامه ی این مطلب قصد داریم برخی از صندلی های پیشخوان جهانتاب را به شما عزیزان معرفی نمایید.

انواع صندلی پیشخوان

صندلی اپن ارکید

صندلی اپن فلزی جکدار ارکید, نوعی صندلی کانتر و بار با ظاهری متفاوت, خاص و بسیار ظریف است که قابلیت نتظیم ارتفاع دارد و بسیار مقاوم می باشد. این صندلی برای هر پیشخوان آشپزخانه ای قابل استفاده می باشد. به دلیل اتصالات جوش آرگون و ساختار فلزی و فرم گرفتن توسط پرس هیدرولیک موجب شده است که کیفییت ساخت این صندلی جزیره ای با وجود ظرافت بالا استحکام زیادی هم داشته باشد. امروزه مهم ترین علت خریدن صندلی اپن کمبود جا است که به همین علت در طراحی داخلی خانه های کوچک از صندلی های اپن فانتزی استفاده می شود که کمترین فضا را اشغال می کند.
صندلی ارکید بسیار مدرن و خاص است و در آن از خطوط سیال استفاده شده است. این صندلی به دلیل ابعاد نشیمن و نحوه ی ساختش از شلوغ شددن فضا جلوگیری می کند. همچنین سینی گردی که به عنوان پایه استفاده می شود موجب حفظ تعادل و ثابت نگه داشتن صندلی می شود. لازم به ذکر است که برای راحتی بیشتر جهت نشستن روی این صندلی, جک رکابی با طراحی مدرن برای جای پا به بدنه ی فلزی وصل شده است و می تواند وزن بالا را تحمل کند.

صندلی ارکید

صندلی ارکید

صندلی اپن مارس

این صندلی نیز ساختاری فلزی دارد که با تعبیه ی فلزی در پایه, نشستن متعادل تر و راحت تر می شود. صندلی پیشخوان مارس دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد. پایه ی فلزی گرد باعث شده است که استحکام این صندلی بالا برود. قسمت نشیمن این صندلی منحنی است و دارای ظرافت و زیبایی و همچنین استحکام بالایی می باشد. این صندلی برای آشپزخانه ها, کافی شاپ ها و فست فود ها بسیار مناسب است. صندلی مارس در رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شود.

صندلی مارس

صندلی مارس

صندلی اپن هلنا

این صندلی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد که برای هر پیشخوان آشپزخانه ای مناسب است. بخش نشیمن این صندلی از چوب چند لایه یا پارچه و یا تلفیقی از هر دو ساخته شده است. این کانتر آشپرخانه به علت ابعاد نشیمن و ظرافتش برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است. به علاوه سینی گردی که به عنوان پایه به کار رفته،باعث حفظ تعادل و ثابت نگه داشتن این صندلی اپن می شود. این صندلی برای راحتی بیشتر فلزی رکابی با طراحی مدرن به عنوان جای پا قرار داده شده است که وزن بالا را به سادگی تحمل می کند. در اداره ها, کافی شاپ ها, رستوران ها و فست فود ها می توان ازاین صندلی استفاده کرد.

صندلی هلنا

صندلی هلنا

اشتراک:

نظرات بسته اند