صندلی اپن و پیشخوان لوکسر

0

صندلی اپن پایه فلزی از بهترین صندلی های اپن امروزی به شمار می رود. اگر به دنبال خرید صندلی اپن لوکس با پایه ی فلزی براق باشید، صندلی اپن و پیشخوان مدل لوکسر یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

صندلی اپن و پیشخوان | مدل لوکسر

صندلی اپن و پیشخوان | مدل لوکسر

ابعاد صندلی اپن لوکسر

صندلی اپن مدل لوکسر در ابعاد 42 سانتی متر در 42 سانتی متر در 84 سانتی متر طراحی و ساخته می شود.

این صندلی دارای ساختار فلزی بوده و روی این استراکچر فلزی در بخش نشیمنگاه یک روکش از جنس چوب بلوط قرار گرفته است.

اما پایه ی صندلی به شکل فلز براق با پایه ی گرد و دایره ای دیده می شود.

در قسمت نشیمنگاه قاب دور همان طور که گفتیم از جنس چوبی دکور شده و بخشی که برای نشستن در نظر گرفته شده است، با روکش چرم یا پارچه پوشانیده می شود.

صندلی اپن مدل لوکسر دارای یک قسمت مستطیل شکل توخالی آویخته در جلوی صندلی می باشد که فرد می تواند از آن به عنوان تکیه گاه پا و نگهدارنده استفاده کند. این تکه ی اضافه به فردی که روی صندلی اپن و پیشخوان مدل لوکسر نشسته، احساس راحتی مضاعفی داده و از نشستن روی آن لذت بیشتری خواهد برد.

همین طور قابل ذکر است که صندلی اپن بار و پیشخوان مدل لوکسر دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و می توانید به تناسب میزی که مقابل آن قرار گرفته، ارتفاع صندلی را بالا یا پایین برده و با سطح مورد نظر خود تطبیق دهید.

صندلی اپن لوکسر برای آشپزخانه ی منزل کاملا مناسب به نظر می رسد و به نظر می آید که این صندلی اپن بیشتر برای فضاهای داخلی خانگی طراحی شده است. اما دیده می شود که این مدل صندلی پیشخوان در برخی فست فودها و کافی شاپ ها نیز به عنوان تجهیزات رستورانی مورد استفاده قرار گرفته است.

اشتراک:

نظرات بسته اند