خرید تجهیزات فست فود شیک و مدرن

0

اگر می خواهید فست فود خود را راه اندازی کنید, حتما می دانید که نیاز به تجهیزاتی برای سهولت کار در آشپزخانه دارید. برای خرید تجهیزات فست فود شیک, بهتر است در ابدتدا برخی از این تجهیزات را بشناسیم. با ما همراه باشید تا در ادامه ی مطلب به بررسی و معرفی برخی از این تجهیزات بپردازیم.

انواع تجهیزات فست فود

فر پیتزا صندوقی

برای آشپز خانه های صنعتی متوسط از فر پیتزا صندوقی استفاده می کنند. لازم به ذکر است که این نوع فر در طبقه های مختلف می باشد و فضای کمتری نسبت به فر پیتزا اشغال می کند. این نوع دستگاه در سه مدل 6 بشقلب, 9 بشقاب و 12 بشقاب تولید می شود. با توجه به احتیاج فست فود و پیتزایی می توانید اندازه های مختلف آن را انتخاب نمایید. بهتر است بدانید که جداره ی بیرونی فر پیتزا به وسیله یسه لایه پشم سنگ فشرده عایق بندی شده است تا از اتلاف و هدر رفتن گرما جلوگیری کند. دستگیره های این دستگاه از جنس نسوز ساخته شده اند. قیمت این دستگاه با توجه به ابعاد و اندازه ای که سفارش می دهید, متغیر است.

فر پیتزا صندوقی

فر پیتزا صندوقی

مشخصات فنی فر پیتزا صندوقی

– مدل 6 بشقاب در ابعاد 50*60*110 سانتی متر
– مدل 9 بشقاب در ابعاد 50*90*110 سانتی متر
– مدل 12 بشقاب در ابعاد 50*90*130 سانتی متر
– بدنه دستگاه تماما ساخته شده از ورق استنلس استیل خشدار به ضخامت 0/8 میلی متر
– داخل دستگاه ساخته شده از ورق گالوانیزه به ضخامت 1 میلی متر
– عایق 3 جداره توسط پشم سنگ فشرده به ضخامت 5 سانتی متر
– شیر کنترل ورودی گاز محصول شرکت کیتز ژاپن ( kitz )
– انتقال گرما توسط آجر نسوز 3 سانت 600 درجه سانتی گراد
– دارای نمایشگر دمای داخل فر ( ترمومتر ) تا 350 درجه سانتی گراد
– دارای دستگیره نسوز

تاپینگ پیتزا و ساندویچ

تاپینگ پیتزا و ساندویچ, یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات فست فود ها می باشد. لازم به ذکر است که سرعت تفکیک و آماده سازی مواد اولیه با داشتن این محصول بالاتر می رود. این دستگاه در چند مدل کشو دار تمام استیل, تک درب تمام استیل, دو درب تمام استیل و رویه کورین تولید می نماید. تاپینگ پیتزا و ساندویچ دارای یک میز رویه، یک یا دو درب مخصوص نگهداری از مواد اولیه و لگن های کوچک برای دسته بندی مخلفات ساندویچ و پیتزا است. قسمت زیرین این محصول همچون یخچالی است و در تاپینگ پیتزا سرما با سیستم سرکوله ایجاد می شود.

تاپینگ پیتزا

تاپینگ پیتزا

مشخصات فنی دستگاه تاپینگ پیتزا و ساندویچ

اسکلت این دستگاه از قوطی فولادی تشکیل شده است. بدنه ی تاپینگ پیتزا از ورق استنلس استیل 0.8 خشدار ساخته شده است. توسط پلاستوفوم عایق بندی شده است و قابلیت تزریق فوم را دارد. سیستم انتقال سرما در تاپینگ مدل کشو دار به صورت سیستم سرکوله که در یک پک طراحی شده است صورت می گیرد. بخش پایینی دستگاه به عنوان یخچال و دارای دو طبقه ی مجزا جهت نگهداری مواد غذایی دارد. در هر ابعادی که مشتری بخواهد تولید می شود و قیمت آن بستگی به سایز دارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند