با حمل و نقل ارزان در اروپا آشنا شویم

0

گردشگران و جهان گردان زیادی در دنیا وجود دارند که رویای سفر به اروپا را در سر می پرورانند، همان طور که می دانید قیمت تور اروپا گران است و ممکن است هر فردی نتواند هزینه های زیاد این سفر را پرداخت کند. اگر می خواهید قیمت تور اروپا برای شما کم تر تمام شود بهتر است از وسایل عمومی حمل و نقل مثل قطارهایی با سرعت بالا، قطارهای شبانه روزی، کشتی ها استفاده نمایید. در ادامه ی این مطلب قصد داریم روش هایی در طول سفر به اروپا که می توان مقرون به صرفه باشد را به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.
امروزه تعداد مسافران بسیار بیشتر از سال های قبل شده و سفر جزو ملزومات زندگی و روح آدمی است، هر ساله هیچ هایکرها و گردشگران بیشتری برای اروپا گردی وارد این قاره می شوند. جالب است بدانید که با بالارفتن گزینه های حمل و نقل در اروپا و رقابتی که دارند قیمت ها ارزان تر شده و بستر سفر مقرون به صرفه به اروپا فراهم شده است. لازم به ذکر است که ۷ روش برای حمل نقل ارزان در اروپا وجود دارد که اتوبوس، هواپیما، قطار، سوار ماشین بین راهی شدن، تورهای بک پکری، قطارهای یوروریل پس و پیاده روی از جمله ی آن هاست. در ادامه ی این مطلب تک تک آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

وسایل حمل ونقل ارزان

سفر با باس ابوت

شرکت باس ابوت یکی از شرکت هایی در اروپا است که اتوبوس های های هاپ آن هاپ مثل اتوبوس های اوز یا کیوی در استرالیا و نیوزیلند می باشد. در این اتوبوس ها می توانید با مسافران دیگر نیز آشنا شوید و سفرتان را با یکدیگر ادامه دهید. جالب است بدانید که بلیط هایی در این اتوبوس ها را می توانید بخرید که در ایستگاه هایی که می خ.اهیدد توقف تا ۹ روز را نیز دارند. با این اتوبوس ها می توانید سفری ارزان را تجربه کنید.
هزینه این اتوبوس ها برای دو هفته مبلغی حدود ۲۹۹ دلار تمام می شود. تورهای دو هفته ای از این شرکت که در ۶ شهر توقف دارند با مبلغ ۵۰ دلار نیز قابل خریداری هستند. هزینه ی این اتوبوس ها نسبت به اتوبوس های معمولی گران تر است ولی از قطار و یا پروازتان ارزان تر می باشد.

باس ابوت

باس ابوت

سفر با اتوبوس های مگاباس

مگاباس ها راهی ارزان جهت سفر به همه ی کشور ها و شهر های انگلستان و پاریس و برکسل و آمستردام می باشد. برای تهیه ی این بلیط ها باید یک ماه قبل از سفر اقدام نمایید. بلیط های از قبل رزرو شده ۱ پوند است. شرکت مگاباس برای بعضی از نقاط و شهر های توریستی در کل انگلستان وجود دارند که قیمت بلیط ۱۰ پوند می باشد. این روش یکی از ارزان ترین روش ها برای سفر به پاریس، بروکسل و آمستردام است. بنابراین با مگاباس می توانید سفری مقرون به صرفه را تجربه نمایید.

مگاباس

مگاباس

اتوبوس های فلیکس باکس

شرکتی آلمانی در اروپا اتوبوس هایی را مهیا کرده است که به ۲۰ کشور اروپایی و هزاران شهر اروپایی راه می یابد. هزینه ی این اتوبوس ها از ۵ یورو می باشد. این اتوبوس ها دارای امکاناتی نظیر وای فای، پریز برق، امکانات مخصوص چمدان و صندلی های راحت است. این اتوبوس ها مثل اتوبوس های مگاباس می باشند ولی بسیار راحت تر هستند.

فلیش باس

فلیکس باس

باجت ایرلاین

خطوط هوایی باجت یکی از ارزان ترین راه های سفر به اروپا هستند. این خطوط در اروپا تعداد بالایی دارند و به علت رقابتی که بین ایر لاین ها وجود دارد قیمت مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند. جالب است بدانید که قیمت یک یورویی نیز در بین این خطوط می توانید بیابید. لازم به ذکر است که می توانید از برنامه ها و اپلیکیشن های اسکای اسکنر (Skyscanner) و موموندو (Momondo) برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما استفاده کنید.هزینه ی غذاها و امکاناتی که در این پرواز ها ارائه داده می شود بسیار گران است.

قطار یوریل پس

سفر با قطار بسیار لذت بخش است چراکه می توانید راحت بخوابی و بنشینید، کتاب بخوانید، فیلم ببینید و مناظر زیبای اطراف را ببینید. استرس سفر با قطار بسیار راحت تر و کم خطر تر نسبت به هواپیما و اتوبوس می باشد. یکی از گسترده ترین و بهترین سیستم های حمل و نقل راه آهن در قاره ی اروپا می باشد . در صورتی که قصد سفر به اروپا را دارید گرفتن بلیط قطار یکی از بهترین گزینه ها برای صرفه جویی در هزینه ها و امن می باشد.

استفاده از بلا بلا کار

در این راه افراد می توانند در طول سفر آن ها هم مسیر می شوند، همراه شده و سوار ماشینشان کنند. در این میان اپلیکیشن و برنامه بلا بلا کار پادشاه این نوع سرویس هاست.
از طریق اپلیکیشن بلا بلا ماشینی درمسیری که قصد دارید سفر کنید، بیابید و آن ماشین شما را تایید می کند و در آخر با آن ها همراه می شوید. در ایم بین قیمت های پیشنهادی نظیر ۵ یورو نیز پیدا می کنید. این روش امکاناتی نظیر دیدار با مردم محلی، داشتن گفتگویی دوستانه، صرفه جویی در مقدار زیادی پول به جای سفر با اتوبوس و قطار و پیاده شدن در خیابان های اصلی به جای مناطق دور و حاشیه را برای شما مهیا می سازد.

بلابلا

بلابلا

اشتراک:

نظرات بسته اند