حسینی با «سیم و سُرمه» به تئاتر شهر بازگشت!

0

6 سال از آخرین نمایش روزبه حسینی که با عنوان «سه مرثیه هذیان» به روی صحنه رفت می گذرد، و حالا با دست پر آمده تا طرفداران اجراهای زنده را بار دیگر به صندلی آمفی تئاتر میخکوب کند.

روزبه حسینی با نمایش «سیم و سُرمه» پس از شش سال سکوت بار دیگر به تئاتر شهر باز می گردد. این کارگردان موفق پیش از این کارهای متعددی انجام داده و موفقیت های چشمگیری را کسب کرده است.

بر اساس اعلام قبلی قرار است نمایش سیم و سُرمه از روز 8 تا 20 مهر ماه در سالن سایه، تئاتر شهر روزی در دو نوبت 18 و 20 به مدت پنجاه دقیقه به روی صحنه برود.

روزبه حسینی، نویسنده، طراح، کارگردان، پژوهشگر و مدرس تئاتر، چند سالی از صحنه به دور بود اما پس از 6 سال قصد شکستن سکوت و برگرداندن شور به تئاتر شهر را دارد. نام نمایش نامه ای که حسینی برای بازگشت تدارک دیده «سیم و سُرمه» است و با توجه به سابقه کارگردان احتمال می رود اجرای موفقی داشته باشد.

نمایش «سیم و سرمه» کاری از گروه فیلم و تئاتر وَ ناگهان است که روزبه حسینی، نویسندگی، کارگردانی، طراحی صحنه، لباس و نور نمایش را خود برعهده دارد.

سیم و سُرمه

سیم و سُرمه

بازیگران این نمایش سیما شُکری و میثم غنی‌زاده، و آرش فصیح مدیرتولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز نمایش هستند. اجرای زنده‌ی موسیقیِ خاص این نمایش را که غزل، ترانه‌ها و ملودیِ قطعات آن نوشته‌ی خود نویسنده‌ی نمایش است، توسط آروین نیک (گیتار و هارمونیکا) و آریا قاسمی (خواننده) از گروه تهران الف، کیمیا صرافی نوازنده‌ی کاخن و هم‌خوان، و شیوا احمدی‌سپهر، خواننده‌ی همراه و نوازنده‌ی عود (از گروه خورشید و ماه‌ِ استاد درخشانی) به‌صورت زنده اجرا می‌شوند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از، گروه کارگردانی: زهرا سلطانی. نسترن طاها / منشی صحنه: نسترن خدادوست/ گرافیک و طراحی اقلام تبلیغاتی: پانته‌آ قاسمی/ تیزر: علی ضیاسعیدی/ عکاسان: رسول نورمحمدزاده. محمد گل‌محمدی. ضیا صفویان/ تبلیغات مجازی: نسترن خدادوست و مشاوران رسانه‌: رضا آشفته. بهزاد مرتضوی. و جواد عاطفه هستند.

اشتراک:

نظرات بسته اند