حراج سکه بهار آزادی

0

با توجه به حباب به وجود آمده در بازار سکه، حراج سکه بهار آزادی بانک کارگشایی به عنوان یک راه حال موثر برای از بین بردن حباب و افزایش قیمت غیرواقعی سکه در بازار طلا به کار گرفته شد.

حراج سکه در بانک کارگشایی از دیروز، شنبه 4ام آذر ماه سال 1396 آغاز شده و طبق گفته ی رئیس بانک کارگشایی سکه ها در بسته های 20 تایی و بدون محدودیت خرید به متقاضیان عرضه می شوند.

به این معنا که هر متقاضی به هر تعدادی که مایل باشد می توانید از بسته های 20 تایی سکه های حراجی خریداری کرده و به طور مثال شما می تواند 5 بسته یعنی 100 سکه را خریداری نمایید.

سلیمانی، رئیس بانک کارگشایی با اشاره به حراج سکه های کامل بهار آزادی و سکه های نیم بهار آزادی گفت: حراج سکه های نیم و تمام بهار آزادی تا زمان اعلام بانک مرکزی ادامه دارد و در مرحله ی بعدی عرضه نیز، سکه ی ربع بهار آزادی به حراج اضافه می شود.

حراج سکه های بهار آزادی در بانک کارگشایی

حراج سکه های بهار آزادی در بانک کارگشایی

این موضوع نشان دهنده ی این است که حراج سکه های بهار آزادی همچنان ادامه دار خواهد بود.

به گفته ی سلیمانی قیمت سکه ها توسط بانک مرکزی اعلام شده و قطعی می باشد.

رئیس بانک کارگشایی خاطر نشان ساخت: قیمت های اعلامی درصدی از قیمت فعلی بازار پایین تر است و متقاضیان می توانند برای شرکت در این حراج حضوری با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای پرداخت، به سالن حراج بانک کارگشایی واقع در خیابان مولوی، روبه روی میدان محمدیه مراجعه کنند.

اشتراک:

نظرات بسته اند