هواپیمای حامل تیم ملی عربستان به سلامت در فرودگاه نشست

1

جام جهانی روسیه 2018 در حال برگزاری است و در این راستا اتفاقات عجیب و غریب بسیاری رخ می دهد. یکی از اتفاقات حاشیه ای جام جهانی روسیه 2018، اشکال در هواپیمای حامل تیم ملی فوتبال عربستان است.

نقص فنی در هواپیمای حامل تیم ملی فوتبال عربستان

هنگامی که پرواز شماره FV1007 حامل تیم ملی فوتبال عربستان، از فرودگاه سن پترزبورگ به محل فرود خود یعنی شهر روستوف نزدیک شد، با نقص فنی در موتور سمت راست هواپیمارو به رو شد.

حادثه برای هواپیمای حامل تیم ملی عربستان

حادثه برای هواپیمای حامل تیم ملی عربستان

هواپیمای A319 که در حال حمل و نقل تیم ملی عربستان به شهر روستوف بود، به دلیل برخورد کبوتر به موتور سمت راست، با مشکل مواجه شد که البته این هواپیما با هر دو موتورش روی باند فرود آمد و برای هیچ یک از بازیکنان تیم ملی مشکلی پیش نیامد.

همچنین بخوانید: اخبار بازی ایران و اسپانیا در جام جهانی 

هواپیما در شرایط کاملا طبیعی در فرودگاه روستوف به زمین نشست و اخبار منتشر شده درباره آتش‌سوزی موتور سمت راست هواپیما حقیقت ندارد.
در این راستا آژانس حمل و نقل هوایی روسیه موضوع آتش سوزی در موتور راست این هواپیما را به طور کامل رد کرد و اعلام کرد که علت حادثه هواپیمای حامل تیم ملی فوتبال عربستان با مشارکت تولید‌کنندگان هواپیما و موتورهای آن را آغاز می‌کند.
لازم به ذکر است که روز چهارشنبه ساعت 19:30 تیم ملی عربستان به مصاف تیم اروگوئه در گروه A رقابت های جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه المپیک شهر روستوف می رود.

اشتراک:

۱ دیدگاه