حاجی صفی: قول می دهم مقابل پرتغال کم نیاوریم

8

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: از ابتدا هدفمان صعود بوده و امیدواریم برابر پرتغال به پیروزی برسیم و صعود کنیم.

احسان حاجی صفی پس از پیروزی یک بر صفر شامگاه چهارشنبه تیم ملی فوتبال اسپانیا برابر ایران به خبرنگاران گفت: تمام بازیکنان تیم ناراحت هستند چرا که بازی خوبی ارائه دادیم و مستحق شکست نبودیم.

کاش گلی از اسپانیا می خوردیم که همه آن را تحسین کنند و بگویند چه گلی! ولی شانس با ما یار نبود و شکست خوردیم.

حاجی صفی در مورد دیدار برابر پرتغال نیز گفت: آنها هم تیم خوبی هستند اما قول می دهم جلوی پرتغال هم کم نیاوریم و با تمام وجود بازی کنیم. هدف ما صعود از گروه بوده و در دیدار برابر پرتغال هم تلاش خواهیم کرد به این مهم دست پیدا کنیم.

کی روش: حداقل یک تساوی حق مان بود

بازی ایران در مقابل اسپانیا

بازی ایران در مقابل اسپانیا

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در بازی با اسپانیا شایسته باخت نبودیم چرا که نتیجه مساوی عادلانه بود.

کارلوس کی روش بعد از دیدار تیم های ایران و اسپانیا در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه که با شکست یک بر صفر شاگردانش به پایان رسید، گفت: شایسته باخت نبودیم و منصفانه نبود اما این اتفاقات قبلا هم برای من در آفریقای جنوبی افتاده بود. ما تیم خوبی داشتیم و باید از اسپانیا تشکر کنیم خیلی از آنها یاد گرفتیم. بازیکنان من لیاقت بیشتری داشتند اما حقیقت بازی است و باید قبول کنیم.

تلاش مان را کردیم اما فکر می کنم نتیجه عادلانه مساوی بود. الان نمی خواهم چیزی بگویم چون می خواهیم بازی بعدی را انجام دهیم. الان نمی خواهم درباره انتخاب داوران چیزی بگویم. می خواهم از اسپانیا تشکر کنم چون از آنها یاد گرفتیم.

کی روش درباره بازی دوشنبه آینده با پرتغال عنوان کرد: ما یک فینال با اسپانیا داشتیم و یک فینال دیگر با پرتغال داریم و باید تلاش مان را انجام دهیم.

به نظر من نتیجه بهتری می توانست برای ما رقم بخورد، اما از این بازی که انجام دادیم خوشحالیم، با این حال باید بگویم که بازیکنان اسپانیا خیلی خوب هستند و بازیکنان کاملی هستند.

اشتراک:

8 دیدگاه

 1. واقعا تیم عالی بازی کرد و واقعا حقمون بود که تساوی رو بگیریم. همه ی ایران همراه با تیم ملی بودن و دیشب احساس افتحار و غم رو با هم تجربه کردیم

 2. عین الدین در

  ایرانی ها پرتوان بازی کردن و می شه انتظار داشت که باز هم پرتوان بازی کنن و قوی ظاهر بشن

 3. مونا کاظمی در

  دوشنبه فینال ایرانه. باید توی این فینال پیروز از زمین بیرون بیاییم. بچه ها 80 میلیون ایرانی پششتتون هستن

 4. اگر سردار آزمون توی بازی نباشه بهتر می شه. چون نمی تونه خوب ظاهر بشه توی بازی ها

 5. اگه بشه رونالدو تبخال بزنه و نیاد برای بازی خیلی خوب می شه .دعا کنیم رونالدو سرحال نباشه خیلی خوب می شه

 6. فرخ کیانی در

  اگر بچه ها بتونن دوباره چنین نمایشی رو به اجرا دربیارن حتما می تونیم در مقابل پرتغال یا برنده باشیم یا این که حداقل طوری بازی کنیم که باز هم همه ی دنیا تحسینمون کنه