جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا عصر امروز برگزار خواهد شد

0

با توجه به استمرار آلودگی هوای تهران که هم اکنون همچنان در محدوده ی قرمز رنگ قرار گرفته است، استاندار تهران هر گونه تصمیم گیری در خصوص تعطیلی مدارس برای فردا چهارشنبه 18ام بهمن ماه را موکول به برگزاری جلسه ی کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت اعلام کرد.

محمد حسین مقیمی، استاندار تهران گفت: احتمالا جلسه ی این کمیته عصر امروز برگزار خواهد شد.

محمد حسین مقیمی

محمد حسین مقیمی

وی توضیح داد: قطعا اخبار مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران پس از برگزاری جلسه ی امروز عصر از طریق خبرگزاری ها و سیمای جمهوری اسلامی ایران به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت: هر گونه اخبار در خصوص تعطیلی مدارس و یا دیگر تصمیمات کمیته اضطرار آلودگی هوا در فضای مجازی و برخی سایت ها صحیح نیست و تصمیمات این کمیته تنها از طریق روابط عمومی استانداری تهران و صدا و سیما منتشر خواهد شد.

قابل ذکر است که در حال حاضر هوای تهران با شاخص 179 همچنان ناسالم و در محدوده ی قرمز رنگ بوده و برای تمام افراد جامعه به خصوص کسانی که سیستم ایمنی بدن ضعیف تری دارد، خطرناک و آسیب رسان می باشد.

تعطیلی مدارس قم

با توجه به وضعیت آلودگی هوا در شهر قم اما کمیته ی اضطرار آلودگی هوای این شهر، تمامی مدارس شهر قم را برای فردا چهارشنبه 18ام بهمن در دو نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند