جدیدترین میزهای چوبی جهانتاب

4

گروه تخصصی جهانتاب مدل های تازه میزهای چوبی خود را عرضه کرده و در بین ای مدل های تازه به چهار مورد برمی خوریم که ساختار و طراحی بسیار جالب و زیبایی دارند و به لحاظ  کاربری نیز می توان استفاده های متفاوتی از این میزهای چوبی کرد.

میز چوبی W86

میز چوبی W86 از جنس چوب راش ساخته شده و به همین دلیل استحکام فوق العاده ای دارد. روکش این میز از جنس چوب بلوط بوده و نمای عالی ایجاده کرده است. البته به انتخاب مشتری می توان جنس روکش را از بلوط به ام دی اف تغییر داد.

میز مدل W86 در انواع دایره ای 4 نفره، مربع 8 نفره و مستطیل 6 یا 8 نفره تولید می شود.

پایه های این میز به شکل جذابی طراحی شده و به نظر می رسد که به سمت بیرونی میز شیر گرفته اند. همین موضوع استحکام و ایستایی این مدل را بالا برده و هنگام استفاده از آن شاهد هیچ گونه لرزش و تکانی نخواهیم بود.

میز چوبی W86

میز چوبی W86

 

میز مدل W84

میز مدل W84 نیز شباهت زیادی به مدل قبلی دارد. پایه ها به همان شکل اریب به سمت بیرون قرار گرفته و جنس پایه ها تماما از چوب راش است.

این میز نیز با روکش چوب بلوط یا ورقه ضخیم MDF ساخته می شود.

میز مدل W84 در انواع دایره ای 4 نفره، مربع 8 نفره و مستطیل 6 الی 8 نفره عرضه می گردد. این میز و نمونه ی قبلی برای استفاده در رستوران ها، و آشپزخانه های بزرگ عالی به نظر می رسند.

میز چوبی مدل W84

میز چوبی مدل W84

 

میز مدل W26

میز مدل W26 با پایه های ضخیم مربعی شکل از جنس چوب بلوط و صفحه ی رویی بلوط یا ام دی اف که آن هم قطر قابل توجهی دارد، یک میز محکم و قدرتمند برای فضاهای رستورانی و میز ناهار خوری خانگی به نظر می رسد.

قطر صفحه ی رویی این میز به 8 سانتی متر رسیده و این به همراه پایه های قطور شکل مطمئن و باابهتی به محصول می بخشد.

میز مدل W26 را می توانید در مدل های 2 نفره، 4 نفره،  نفره، 8 نفره و 10 نفره سفارش داده و خریداری نمایید.

میز چوبی W26

میز چوبی W26

 

میز مدل W94

میز مدل W94 یک پایه ی تکی قطور داشته و صفحه ی رویی میز روی این پایه سوار می شود. صفحه ی رویی از جنس چوب روکش بلوط بوده و می توانید آن را در جنس ام دی اف نیز سفارش دهید.

میز W94 در انواع 4 تا 8 نفره ساخته می شود.

این میز با طراحی مدرن و شیک فروش بسیار خوبی را پشت سر می گذارد و برای کافی شاپ های امروزی یک محصول عالی به نظر می رسد.

میز چوبی مدل W94

میز چوبی مدل W94

اشتراک:

4 دیدگاه

  1. همه شون شیک هستن. می شه لطفا قیمت ها رو هم بزارین وقتی مدل میزارین؟