علت واکنش جنجالی بهداد سلیمی به فوتبالیست ها چه بود ؟

0

شکست خوردن یکی از بخش های جدا نشدنی زندگی انسان است که راه را برای پیروزی های بعدی هموار میکند. ما در این مقاله قصد داریم واکنش بهداد سلیمی کشتی گیر و قهرمان کشورمان  به پاداش یک میلیون دلاری بازیکنان تیم ملی فوتبال را بررسی کنیم. ما در ادامه مطلب انتقاد تند این قهرمان ملی و واکنش اهالی فوتبال را برای شما بازگو کرده ایم.

 

واکنش تند بهداد سلیمی و پاداش یک میلیون دلاری برای شکست

 

 

توهین بهداد سلیمی به بازیکنان تیم ملی فوتبال

 

در پی شکست تلخ بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور مان در مقابل ژاپن و جا ماندن از جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ شاهد واکنش های تلخ و شیرینی زیادی از جانب مردم و اهالی ورزش بودیم.

همانطور که میدانید بارها و بارها شاهد واکنش های شدید و صحبت تبعیض ورزشکاران دیگر رشته ها نسبت به پاداش و حقوق دریافتی بازیکنان تیم ملی فوتبال بوده ایم .
موضوع از این قرار بود که بعد از شکست تیم ملی فوتبال در پی صحبت های مهدی تاج قرار بر این شد که پاداش یک میلیون دلاری برای بازیکنان تیم ملی فوتبال در نظر گرفته شود، اما طولی نکشید که با واکنش تند بهداد سلیمی رو به رو شدند.

واکنش تند بهداد سلیمی

واکنش تند بهداد سلیمی

 

واکنش تند بهداد سلیمی در پست های اینستاگرامش

 

بهداد سلیمی بعد از انتشار استوری جنجال برانگیز خود در مورد پاداش یک میلیون دلاری به بازیکنان تیم ملی فوتبال در اینستاگرامش بسیار حاشیه ساز شد.
او در این استوری که چند دقیقه بعد از گذاشتن پست آن را حذف کرد فوتبالیست ها را پول پرست و بی غیرت خواند. بهداد سلیمی پاداش یک میلیون دلاری به بازیکنان تیم ملی فوتبال را در این شرایط بد اقتصادی کشور که مردم لنگ تامین نیاز های اولیه زندگیه خود هستند را مورد انتقاد تند خود قرار داد.

بهداد سلیمی بعد از حذف پست اولیه ی خود همچنان بر سر نارضایتی دادن پاداش یک میلیون دلاری به بازیکنان تیم ملی ماند و با انتشار پستی دیگر روی موضع خود پافشاری کرد. قهرمان کشتی کشورمان در پست جدیدش بخاطر لحن تند خود از مردم عذر خواهی کرد و خرج بیت المال در این شرایط اقتصادی برای دادن پاداش یک میلیون دلاری به بازیکنان تیم ملی فوتبال را ناعادلانه توصیف کرد.

 

 

پاسخ اهالی فوتبال به انتقاد تند و جنجالی بهداد سلیمی

 

همانطور که انتظارش میرفت بعد از واکنش تند و توهین آمیز بهداد سلیمی، فوتبالیست ها هم ساکت نماندند و شاهد انتقادات زیادی از بازیکنان و اهالی فوتبال بودیم که در ادامه بیان میکنیم.

 

پاسخ ‌تند بازیکنان تیم ملی فوتبال به توهین بهداد سلیمی :

بازیکنان تیم ملی طی واکنش شدید بهداد سلیمی و بی غیرت خواندن آنها تیر آخر را به سمت او پرتاب کردند. بازیکنان در یک پست مشترک المپیک ریو و دریافت پاداش و مزایای دریافتی بهداد سلیمی  با وجود شکست در این رقابت ها را به او یاد آور شدند.

بازیکنان تیم ملی فوتبال با بیان ارز آوری ۲۰ میلیون دلاری فوتبال به کشور گفتند : آقای سلیمی شما حق ندارید به ما توهین کنید و ما را بی غیرت بنامی زیرا ما تنام تلاش خود را کردیم.

پاسخ اهالی فوتبال به واکنش تند بهداد سلیمی

پاسخ اهالی فوتبال به واکنش تند بهداد سلیمی

 

پاسخ علی کفاشیان به واکنش تند بهداد سلیمی :

نائب رئیس فوتبال بعد از واکنش ورزشکاران و قهرمانان دیگر رشته ها بخصوص بهداد سلیمی در مورد پاداش یک میلیون دلاری به بازیکنان تیم ملی بیان کردند :

فوتبال ورزشی است که خرج خودش را در می آورد و یک ریال نیاز به بودجه دولت ندارد.

 

پاسخ جواد کاظمیان به واکنش تند بهداد سلیمی :

جواد کاظمیان در پاسخ به این توهین گفتند : آقای بهداد سلیمی من ۵ سال است که فوتبال بازی نمیکنم ولی در آکادمی المپیک با ورزشکاران دیگر رشته ها ارتباط زیادی دارم و میدانم در حق آنها اجحاف میشود.

جواد کاظمیان با بیان اینکه علی کریمی از جیب خودش سپید رود را اداره میکند این کار را عشق به فوتبال بیان کرد و گفت شما حق ندارید به جامعه فوتبال توهین کنید زیرا همه در این عرصه تنام تلاش خود را میکنند. او در ادامه ی پاسخش از بهداد سلیمی خواست که در ادبیاتش تجدید نظر کند.

 

سخن آخر

ما در این مقاله حواشی و انتقادات تند بازیکنان تیم ملی و اهالی فوتبال در مقابل واکنش تند بهداد سلیمی در رابطه با پاداش یک میلیون دلاری به فوتبالیست ها را بیان کردیم. بهداد سلیمی بعد از توهین و واکنش تندش مورد پاسخ کوبنده ای از جانب اهالی فوتبال قرار گرفت.

اشتراک:

نظرات بسته اند