تولید پادکست صوتی یا پست شنیداری

0

همانطور که می دانید آموزش آنلاین یکی از کارهایی است که میتوان به صورت کار از منزل انجام داد و از این طریق کسب درآمد کرد. بسیاری از متخصصان سالهاست برای به اشتراک گذاشتن دانش خود پست های شنیداری «پادکست صوتی» تهیه می کنند و در اختیار افراد قرار می دهند.

هر کسی می تواند برای برای به اشتراک گذاشتن دانش خود پست شنیداری تهیه کند اما برای این کار لازم است تا قوانین این کار را بداند و به نکات مربوط توجه داشته باشد.
همچنین شرکتها می توانند سوالاتی را در پست شنیداری طراحی کنند تا بدانند که آیا محصولات و خدمات مورد رضایت مشتریان، همچنان مطابق با نیاز هایشان هست یا خیر.

مراحل برای تولید پادکست صوتی یا پست شنیداری

مراحل ساخت پادکست صوتی

مراحل ساخت پادکست صوتی

موضوعی برای ارائه به دیگران

تا حرفی برای گفتن و چیزی برای ارائه نداشته باشید، پست شنیداری به کارتان نخواهد آمد. موضوعی را برگزینید که خودتان هم به آن علاقمند هستید.

سخت افزار و نرم افزار لازم برای ضبط صدا
بعد از انتخاب موضوع، نوبت به ضبط پادکست می‌رسد، حالا باید ابزارهای لازم رو فراهم کنید اگر از رایانه یا گوشی استفاده می کنید سعی کنید بهترین نرم افزار را برای ضبط صوت انتخاب کنید.

Audacity یک نرم افزار بسیار عالی و محبوب در دنیا و البته کاملا رایگان است.

اشتراک گذاری پادکست ها
پس از اینکه پادکست های خود را آماده کردید یعنی کارهای ضبط، ویرایش، قرار دادن موسیقی و اطلاعات روی آنها را انجام دادید، لازم است آن را در اینترنت به اشتراک بگذرید برای این کار میتوان از شبکه های اجتماعی یا وب سایت ها استفاده کرد. معمولا شرکت ها وب سایت خود را برای این کار برمیگزینند اما نباید از قدرت شبکه های اجتماعی غافل بود.

اشتراک:

نظرات بسته اند