توقیف خودرو با 7 میلیون خلافی در کبوترآهنگ

0

دریافت خلافی خودرو برای برخی راننده ها یک شوخی است و آنها روزی چندبار مرتکب تخلفات رانندگی شده و دست آخر با برگ جریمه ی چند میلیون تومانی مواجه می شوند.

توصیه ی اکید نیروی انتظامی به رانندگان اول از همه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای حفظ جان و مال خود و دیگران است و در مرحله ی بعد دریافت خلافی خودرو و پرداخت آن. رانندگانی که تخلف زیاد انجام می دهند و در مقابل از دریافت خلافی خودرو و پرداخت آن کوتاهی می کنند، خودروشان توسط نیروی انتظامی توقیف و روانه ی پارکینگ می شود.

توقیف خودرو به دلیل جریمه زیاد

توقیف خودرو به دلیل جریمه زیاد

توقیف خودرو با بیش از 7 میلیون تومان خلافی در شهرستان کبوترآهنگ

اما با وجود هشدارهای متعدد نیروی انتظامی رانندگان بسیاری در کشور هستند که در یک روز به کرار مرتکب خلاف می شوند و در نهایت میلیونها تومان جریمه در سال برایشان ثبت می شود. یکی از آنها یک راننده ی کبوترآهنگی است که خودروی سواری اش با 7 میلیون سیصد و هشتاد هزار تومان جریمه توقیف شد.

به گفته ی علی زنگنه سرپرست انتظامی شهرستان کبوترآهنگ، ماموران راهور در حین گشت زنی در خیابان یک دستگاه خودرو سواری که مرتکب تخلف شده بود را متوقف کردند. به گفته ی ایشان پس از استعلام مدارک هویتی خودروی مذکور مشخص شد که این  وسیله ی نقلیه دارای 7 میلیون سیصد و هشتاد هزار تومان خلافی است که در سامانه ی ثبت تخلفات ثبت شده است.

سرپرست انتظامی شهرستان کبودرآهنگ در ادامه به رانندگان محترم هشدار داد: در صورت بی توجهی به قانون و عدم دریافت خلافی خودرو و  پرداخت جریمه، خودروهای آنها توسط عوامل پلیس راهور توقیف و راهی پارکینگ می شود.

زنگنه تاکید کرد: طبق ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودروهای بالای 10 میلیون ریال خلافی باید برای تردد ابتدا جریمه ی خود را پرداخت کنند.

با این اوصاف قبل از آغاز سال نو و تعطیلات رسمی اقدام به استعلام خلافی خودروتان کنید تا خدای نکرده در این ایام دچار مشکل نشوید.

اشتراک:

نظرات بسته اند