توصیه های لازم برای راه اندازی کافی شاپ

0

راه انداختن کافی شاپ بزرگ و یا کوچک همچون هر کار دیگری نیازمند صرف زمان, بودجه و داشتن یک برنامه کاری کامل دارد. اگر بدون داشتن برنامه ریزی کلی جلو بروید قطعا با شکست مواجه می شوید. استفاده از مشاوره راه اندازی کافی شاپ می تواند روند موفقیت را در مسیر مناسبی قرار دهد. می بایست از تجربه های افراد موفق و شکست خورده استفاده کنید. در ادامه ی این مطلب راه کار هایی برای تازه کار ها آورده ایم تا در مسیر درستی قرار گیرند.

توصیه های راه اندازی کافی شاپ

بودجه ی خود را تمام نکنید

پیش از اینکه یک برنامه ی ثابت برای کار خود ندارید, اقدام برای خرید وسایل خود نکنید. بعضی اوقات شما به سادگی می توانید خیلی از وسایل کافی شاپ را از بازار دست دوم خرید کنید.

افزایش دانش در زمینه ی صنعت قهوه

جالب است بدانید که بعد از نفت, قهوه بیشترین کالایی است که در جهان معامله می شود. قهوه موجب ایجاد شغل برای میلیون ها نفر شده است. لازم به ذکر است که اینکه شما چگونه این محصول شگفت انگیز را برای مشتریان خود آماده می سازید, تنها بخش کوچکی از این بازار بزرگ است.
فراگرفتن در مورد این صنعت عظیم زنجیره وار قهوه به توسعه و پیشرفت کسب وکارتان کمک بزرگی می کند. در واقع باید بدانید که کارهایی که دیگران در این زنجیره انجام می دهند و تاثیرات آن بر مشتری ها چیست؟

دیدن از کافی شاپ های مختلف در سطح شهر

تجربه ی نوشیدن قهوه در مکان های مختلف می تواند متفاوت باشد. تست کردن قهوه ها در کافه های مختلف شهر هم می تواند موجب سرگرمی ود و هم اینکه تجربه هایی را در این زمینه کسب نمایید. جهت اطلاع از اتفاق های که بیرون از کافی شاپ شما می افتد باید از کافی شاپ های مختلف سطح شهر هم دیدن کنید. می بایست تمام نکته های بد و خوب کاف های مختلف را بر روی کاغذی یادداشت نمایید. باید چیز هایی که مشتری ها از آن لذت می برند و یا بیزارند یا یادداشت برداری کنید که چگونه کسب و کار خود را طبق آن توسعه دهید.

قهوه

قهوه

با کافی من های محلی آشنا شوید

زمانی که دریافتید چه قهوه های را می خواهید سرو کنید, بهترین پیشنهاد ما این است که به جستجوی کافی من های محل زندگی خود بروید. می توانید به صورت آنلاین پیگیری کنید. لیستی کوچک تهیه نمایید و از کافی من های برگزیده شده دیدن کنید. احتمال دارد خوشتان بیاید و از آن ها درخواست کنید تا قهوه شان را برایتان آماده کنند.

بر رقبای بازاریابی خود تمرکز کنید

رقابت برای موفقیت کسب و کارتان ضروری است. درست است که همچون خیلی از کسب و کار های دیگر شما نیز یک محصول تولید می کنید و خط تولید آن وجود دارد. هرچه که در کافی شاپ خود ارائه می دهید, مهم نیست, مهم این است که آن محصول را خاص تر و بهتر از رقبای خود عرضه کنید. دقت به مزیت های رقابتی جهت رسیدن به موفقیت در بازار عمومی به شما کمک خواهد کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند