توصیه هایی به عروس در روز عروسی

0

عروسی یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر فردی می تواند باشد. معمولا خانم ها جشن عروسی را جدی تر از آقایان می گیرند و حتی به نوع سنگ فرش یا صندلی تالار هم گیر می دهند.

البته عروس حق دارد به چنین نکاتی توجه کند هر چه باشد قرار است بهترین شب زندگی اش را تجربه کند. مهمتر از آن آخرین روزی است که در خانه پدر و مادرش به سر می برد چنین گیرهایی می تواند از این موضوع سرچشمه بگیرد، پس تا می توانید طبق خواسته عروس رفتار کنید!

کارهایی که لازم است برای حفظ روحیه و بهتر ظاهر شدن در مجلس عروسی در این روز مهم انجام شود از قرار زیر اند:

عروس ها دقت کنید!

* صبح روز جشن، یک دوشِ آبِ گرم، می تواند حالتان را خوب کند و قرار و آرامش را به وجودتان برگرداند.
* سعی کنید حتما یک صبحانه سبک میل کنید.
* این، آخرین روز حضور شما در خانه پدریتان است. سعی کنید در حد چند دقیقه، پدر و مادرتان را بغل کنید و بابت تمام زحمات و دلسوزی هایشان از آن ها تشکر کنید. هوای خواهر و برادر کوچکترتان را به شکل ویژه داشته باشید.
* برای رفتن به آرایشگاه، بعد از چک کردنِ همه وسایلی که باید همراه داشته باشید، کمی زود تر از خانه خارج شوید تا دغدغه ترافیک و دیر رسیدن به آرایشگاه را نداشته باشید.
* حتما یک دست لباسِ نرم و راحت به تن کنید.

عروسی

عروسی

* وقتِ ورود به آرایشگاه، کیف دستی و ساک وسایل را به یک شخص مطمئن تحویل دهید و رسید بگیرید.
* اگر بی انرژی هستید، یک نوشابه خنک انرژی زا و اگر عصبی هستید، یک دمنوش پاکتی در فنجانِ آب جوش، حالتان را بهتر می کند.
* بد نیست وسطِ روز، حالی از دامادِ خوشبخت بپرسید.
* اولین لحظه دیدنِ همسرتان، لحظه طلایی و مهمی است. حتی اگر خسته و نگرانید، خوب و مهربان برخورد کنید.
* معمولا در فاصله بین آرایشگاه تا آتلیه و تالار، خانواده ها با تماس های پی در پی، سراغتان را می گیرند. لطفا آرام و خوش اخلاق باشید.
* در روند عکاسی و فیلم برداری، وسواس به خرج ندهید و با خلق ژست ها و فیگور ها و نگاه ها و لبخندهای طبیعی و بانشاط، از لحظه های حضور در آتلیه لذت ببرید.
* در طولِ جشن، به مهمانان، به خصوص مادربزرگ ها و پدربزرگ ها و دختربچه ها که عاشق عروسی هستند، توجه ویژه داشته باشید.
* معمولا عموم درباره گریه عروس خانم، وقت جدایی از خانواده اش بر این باورند که «عروس در جشن عروسی، همه اشک هایش را ریخته و در زندگی، دیگر گریه نخواهد کرد.»؛ بنابراین راحت باشید و اگر گریه تان گرفت، بی اینکه دلواپس قضاوت دیگران باشید، گریه کنید!

اشتراک:

نظرات بسته اند