انواع گواهینامه ایزو و اعطای تندیس سیمین خدمات سبز کشور به یک شرکت نفتی

0

دریافت انواع گواهینامه ایزو اعتباری در سطح ملی و بین المللی به یک سازمان یا ارگان می بخشد. شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ی چهار محال و بختیاری هم پس از اخذ انواع گواهینامه ایزو توانست تندیس سیمین خدمات سبز کشور و گواهینامه بین المللی JIZ را از سوی این شرکت برای پنجمین سال متوالی دریافت کند.

اعطای تندیس سیمین خدمات سبز کشور به شرکت نفتی چهار محال و بختیاری

انواع گواهینامه ایزو و اعطای تندیس سیمین خدمات سبز کشور به یک شرکت نفتی

به گزارش سی اس وب به نقل از ایرنا، سرپرست شرکت ملی پخش فرآوده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر گفت: این شرکت خدمات رسان در راستای حفظ محیط زیست با اخذ استانداردها و انواع گواهینامه ایزو از جمله گواهینامه بین المللی در سیستم مدیریت کیفیت، سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی توانست به این رتبه دست یابد.

علاوه بر این ساسان تیموری کسب گواهی بین المللی سیستم مدیریت محیط زیست و سیستم رضایت مندی مشتریان و آراستگی اداری از شرکت TUV INTERSERT آلمان را از اقدامات آینده ی شرکت ملی پخش فرآوده های نفتی منطقه دانست که در دولت تدبیر و امید میسر خواهد شد.

به گفته ی سرپرست شرکت ملی پخش فرآوده های نفتی منطقه ی چهارمحال و بختیاری، تجهیز سیستم تصفیه ی پساب صنعتی مطلوب با حوضچه های تفکیک و تبخیر مناسب و دفع اصولی پسماندهای عادی، ویژه و صنعتی و توسعه ی فضای سبز شرکت با کاشت حدود 11 هکتار گونه های درختی سازگار با اقلیم منطقه، از جمله فعالیتهای خدمات سبز این شرکت نفتی بوده است.

تیموری اندازه گیری آلاینده های زیست محیطی و ارزیابی نتایج، ارزیابی و اجرای برنامه با توجه به مناسبتهای زیست محیطی را در راستای مسوولیت پذیری اجتماعی در حوزه ی محیط زیست دانست.

ایشان در ادامه به این موضوع نیز تاکید کرد که جایگزین کردن گاز طبیعی شهری به جای سوخت مایع همراه با تشویق مصرف کنندگان با پیگیری و ارائه ی تسهیلات مناسب به 146 مصرف کننده ی عمده در سطح استان، از جمله معیارهای تاثیرگذار در دریافت تندیس سیمین و گواهینامه( JIZ ) از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ی چهارمحال وبختیاری در حوزه ی خدمات سبز کشور بوده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند