تغییر تعرفه مکالمات در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل

0

تغییر تعرفه مکالمات در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل با تلاشی که این اپراتورهای تلفن همراه برای یکسان سازی نرخ مکالمات درون شبکه و بیرون از شبکه ی خود انجام داده است، صورت پذیرفته و این طور که دیجیاتو در گزارش خود آورده است، در بعضی فرمول ها در نهایت تعرفه مکالمات را افزایش داده است.

 

تعرفه مکالمات همراه اول

تعرفه مکالمات در اپراتور همراه اول برای سه فرمول “همراه اول دائمی به تلفن ثابت”، “همراه اول دائمی به همراه اول” و نیز “همراه اول دائمی به ایرانسل یا رایتل” معادل 599 ریال به ازای هر دقیقه مکالمه می باشد.

پیش از این اعلام نرخ جدید، هزینه ی تماس درون شبکه ای همراه اول به ازای هر دقیقه 570 ریال و برای تماس با دیگر اپراتوها 625 ریال بود.

تغییر تعرفه مکالمات در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل

تغییر تعرفه مکالمات در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل

تعرفه تماس از همراه اول اعتباری

اما تعرفه تماس از سیم کارت های همراه اول اعتباری در فرمول محاسبه جدید چقدر خواهد بود. طبق چیزی که اپراتور همراه اول اعلام کرده است، این مقادیر برای هر سه مدل تماس “همراه اول اعتباری به تلفن ثابت”، “همراه اول اعتباری به همراه اول” و “همراه اول اعتباری به ایرانسل یا رایتل” به ازای هر دقیقه مکالمه 899 ریال خواهد بود.

با این حساب شاهد هستیم که هزینه ی تماس از سیم کارت اعتباری همراه اول به دیگر اپراتورها کاهش نرخ داشته است. پیش از این نرخ تماس از سیم کارت اعتباری همراه اول با اپراتورهای ایرانسل یا رایتل 937 ریال بود که همان طور که مشاهده کردید اکنون با کاهش قیمت روبرو بوده است.

اما از طرفی دیگر نرخ تماس سیم کارت اعتباری همراه اول داخل شبکه یا با تلفن ثابت افزایش داشته است. این نرخ پیش از این 670 ریال بوده که اکنون به عدد 899 ریال رسیده است.

 

تعرفه مکالمات در اپراتور ایرانسل

اما به سراغ دیگر اپراتور بزرگ کشور یعنی ایرانسل می رویم. نرخ تماس داخل شبکه ایرانسل یعنی از یک خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر برای سیم کارت های دائمی به ازای هر ثانیه 0.99 تومان و به ازای هر دقیق 59.9 تومان می باشد.

و این نرخ برای سیم کارت های اعتباری به ازای هر ثانیه 1.49 تومان و به ازای هر دقیقه 89.9 تومان است.

همین طور نرخ تماس خارج شبکه ایرانسل یعنی از خط ایرانسل به دیگر اپراتورها برای سیم کارت های ثابت ایرانسل به ازای هر ثانیه 0.99 تومان و به ازای هر دقیقه 59.9 تومان است.

تغییر تعرفه مکالمات در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل

تغییر تعرفه مکالمات در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل

 

همین طور این ارقام برای سیم کارت های اعتباری به ترتیب 1.49 و 89.9 تومان می باشد.

و در نهایت تماس از سیم کارت های ایرانسل به خطوط ثابت برای سیم کارت دائمی به ازای هر ثانیه 0.99 تومان و برای سیم کارت اعتباری 59.9 تومان است. این قیمت ها برای سیم کارت های اعتباری به ازای هر ثانیه 1.49 تومان و به ازای هر دقیقه 89.9 تومان خواهد بود.

همان طور که مشاهده می کنید اپراتور ایرانسل نیز یکسان سازی کاملی برای انواع تماس های خود در دو گروه سیم کارت های اعتباری و دائمی انجام داده است.

توضیحات بیشتر را در لینک زیر جستجو کنید:

https://bit.ly/2MSER7f

اشتراک:

نظرات بسته اند