تعطیلی مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک تهران برای فردا

0

کیومرث کلانتری، مدیر کل محیط زیست استان تهران با اشاره به آلودگی هوای موجود در پایتخت گفت: مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک تهران به غیر از پردیس ، دماوند و فیروزکوه فردا تعطیل شدند.

وی افزود: براساس تصمیم اعضای این کارگروه کلیه مهدهای کودک ، پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مدارس استان به جز شهرستانهای پردیس ، فیروزکوه و دماوند برای فردا  تعطیل خواهد بود.

اعلام تعطیلی مدارس

اعلام تعطیلی مدارس

طرح زوج و فرد فردا از درب منازل برقرار است

این مقام مسئول در خصوص اجرای طرح زوج و فرد برای فردا دوشنبه 16ام بهمن ماه تاکید کرد: اجرای طرح تردد زوج و فرد از درب منزل و ممنوعیت فروش آرم طرح ترافیک روزانه از سوی شهرداری تهران نیز از دیگر مصوبات جلسه بود همچنین ممنوعیت فعالیت معادن شن و ماسه، آسفالت وسیمان و توقف فعالیت‌های آلاینده برای فردا نیز به تصویب رسید.

دبیر کارگروه کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا استان تهران همین طور اظهار داشت: مقرر شد اورژانس تهران آمادگی کامل برای خدمات رسانی به شهروندان را داشته باشد.
وی تاکید کرد: تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی توسط پلیس راهور از دیگر موضوعات مورد تصویب در این جلسه بود.

تردد کامیون ها امشب ممنوع است

کلانتری گفت: تردد هر گونه وسائل نقلیه سنگین دودزا ، فرسوده و فاقد معاینه فنی به شهر تهران تا اول اسفند ممنوع است.

قابل توجه می باشد که موارد فوق تنها برای فردا، دوشنبه 16ام بهمن ماه برقرار بوده و در صورتی که آلودگی هوا ادامه داشته و همچنان شرایط تهران در وضعیت نامناسب به سر برد، متعاقبا موارد ضروری برای روز سه شنبه 17ام بهمن ماه اعلام خواهد شد.

اشتراک:

نظرات بسته اند