تجهیزات مورد نیاز فست فود را بشناسیم

0

اگر شما نیز به دنبال خرید تجهیزات فست فود هستید, با ما همراه باشید تا برخی از تجهیزات مورد نیاز در آشپزخانه ی فست فود آشنا شوید. در ادامه ی این مطلب به بررسی و معرفی فر اغذیه ساندویچی, کابینت دیواری و گرمخانه ی شیشه ای می پردازیم. با ما همراه باشید.

انواع تجهیزات فست فود

فر اغذیه ساندویچی

بهتر است بدانید که داشتن یک فر اغذیه ساندویچی تاثیر به سزایی در سرعت و کیفیت آشپزخانه ی فست فود دارد. فست فودی یک پارچه که دست مشتریان را جهت انتخاب غذای مورد علاقه و سفارش باز تر می گذارد. لازم به ذکر است که بخش رویی این دستگاه دارای دو بخش جداگانه می باشد.
بخش پخت: این قسمت شامل گریدل ( تابه ی سرخ کن) است که به جهت پخت استیک و همبرگر و دیگر غذاهای گوشتی و لگن های بن ماری, به منظور سرخ کردن و نگهداری مواد نیمه آماده استفاده می شود.
بخش سلف: این قسمت شامل لگن های بن ماری, جهت نگهداری مواد آناده و مخلفات می شود.
با توجه به ابعاد سفارشی مشتری, قیمت این محصول مشخص می گردد.

فر اغذیه ساندویچی

فر اغذیه ساندویچی

گرم خانه رومیزی شیشه ای

از این وسیله به جهت به نمایش گذاشتن محصولات به منظور جلب توجه مشتری استفاده می شود و برای آگاهی از منوی غذایی کاربرد دارد. این دستگاه توسط یک المنت 1500 وات و فن, گرمای مورد نیاز خود را جهت گرم نگه داشتن موا غذایی را تامین می نماید. لازم به ذکر است این محصول بدون آن که طعم غذا را ذره ای تغییر دهد می تواند ساعاتی مواد غذایی را در داخل گرم خانه نگه دارد.
گرم خانه های شیشه ای دارای دو نوع می باشد. ایستاده و رومیزی از انواع گرم خانه ها هستند که با توجه به نیاز فست فود خود می توانید یکی از این دو گزینه را برای سفارش انتخاب نمایید. جهت نمایش بیشتر و بالا بردن توجه مشتری ها به غذا ها از نور و روشنایی در این محصول استفاده شده است. در گرم خانه های شیشه ای برای جا به جایی آسان تر از چرخ های بسیار لوکس استفاده می شود که هیچ گونه تاثیر منفی در زیبایی دستگاه نداشته باشد. برای بالا بردن بازدهی دستگاه و جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش تخریبی گرما از شیشه های نشکن یا به اصطلاح از سکوریت استفاده می شود.
با توجه به ابعاد و سایزی که سفارش می دهید, قیمت آن متغیر خواهد بود.

گرمخانه ویترینی

گرمخانه ویترینی

کابینت دیواری

یکی دیگر از تجهیزات مورد نیاز فست فود ها, کابینت دیواری است که می توانید آن را در کنار کابینت آبچکان قرار دهید. لوازم هایی نظیر ظروف و لوازم پخت نظیر تابه ها و همزن ها را درون آن قرار دهید. این محصول به دلیل آن که روی دیوار نصب می شود فضای اندکی از آشپزخانه را اشغال می نماید. این محصول نیز با توجه به فضایی که اشغال می کند, قیمت آن تعیین می گردد.

مشخصات فنی کابینت دیواری

– تمام استیل ( ورق استیل خشدار روکش دار به ضخامت 0/8 میلی متر ).
– درب ریلی .
– ابعاد استاندارد شامل : 60*30*80 ، 60*30*100 ، 60*30*120 ، 60*30*150 .
– قابل تولید به صورت سفارشی براساس درخواست مشتری ( ابعاد و ضخامت ورق ) .

اشتراک:

نظرات بسته اند