تجهیزات مورد نیاز برای کافی شاپ را بشناسیم

0

اگر شما صاجب یک کافی شاپ هستید, حتما می دانید که یک کافی شاپ برای داشتن سرعت و کیفیت غذا و نوشیدنی و … نیازمند تجهیزات مخصوص است. برای خرید تجهیزات کافی شاپ بهتر است برخی از این تجهیزات را بشناسید و بعد از آن اقدام به خرید نمایید. در ادامه ی این مطلب به بررسی و معرفی برخی از تجهیزات کافی شاپ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

تجهیزات کافی شاپ

دستگاه میلک شیکر صنعتی

شیکر میلک شیک وسیله ای قدرتمند برای تهیه ی انواع شیک های غلیط است که هر کافی شاپ با توجه به حجم سفارشات می تواند انواع تک لیوان و یا دو لیوان و سه لیوان تهیه کند. شیکر دو لیوان جهت میکس کردن انواع قهوه سرد و میکس فوری انواع بستنی میلک شیک دارای دو لیوان استیل که بازو های این دستگاه دو پرده ی پلاستیکی دارد که یکی از آن ها برای شیک دادن و لرزاندن و دیگری برای مخلوط کردن محتویات داخل لیوان استیل دستگاه مناسب می باشد.

مشخصات فنی دستگاه شیکر میلک شیک

شیکر دو لیوانه
مدل M98 2
توان ۳۰۰وات
دور موتور ۱۵۰۰۰ rmp
دارای دو لیوان استیل
برای میکس کردن انواع قهوه سرد
برای میکس کردن فوری انواع بستنی
میلک شیکر برقی ابعاد عرضxعمقxارتفاع ۴۹x21x31 سانتیمتر
وزن خالص ۶.۷ کیلوگرم
شیکر کافی شاپ وزن ناخالص ۷.۷ کیلوگرم
میلک شیک زن سیدو | M98 , M98/2
ساختار قالبی آلیاژ روشن و استیل
میکروسوییچ فعال
ظرف نگهدارنده استیل
دو نوع دوک.(ظرف دوکی شکل)
موتور جهانی با فن خنک
نگهدارنده استیل
گواهینامه CE و NSF

دستگاه آب مرکبات گیری

دستگاه آب مرکبات گیری قابل استفاده برای گرفتن آب انار, پرتقال و لیمو است که در کافی شاپ ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در فست فود ها و برخی رستوران ها نیز استفاد می شود. با استفاده از این دستگاه همیشه آب میوه ی تازه به مشتری های خود ارائه می دهید. اگر مدل تمام استیل را تهیه کنید, هم شستشوی آن آسان است و هم اینکه از لحاظ بهداشت هم قابل تایید است.

دستگاه گل خامه زن

یکی دیگر از دستگاه های مورد نیاز در کافی شاپ دستگاه گل خامه است. این دستگاه برای تهیه ی خامه پف کرده مورد استفاده قرار می گیرد که برای تزئین انواع نوشیدنی های سرد و گرم و کیک قابل استفاده است. دستگاه گل خامه زن در دو نوع دستی و برقی موجود می باشد. این دستگاه برای استفاده در قنادی, کافه, آب میوه بستنی فروشی و کافی شاپ, شیرینی فروشی قرار می گیرد.

مخصات فنی دستگاه

ظرفیت مخزن ۱.۵لیتر
ظرفیت تولید در هر ساعت ۶۰ لیتر
مناسب برای تهیه خامه خالص، خامه طعم دار و دسرهای خوشمزه
برق مصرفی ۲۳۰V 50Hz 620W
وزن ۲۳کیلوگرم
ابعاد ارتفاعxعمقxعرض ۲۳x32x41 سانتیمتر
دارای دکمه STOP / START فشاری بر روی نازل خروج خامه
دارای سیستم خنک کننده خامه
سهولت در جابجایی

اشتراک:

نظرات بسته اند