تجهیزات آشپزخانه فست فود | شوت برگر هتکو

0

زمانی که به مشاور راه اندازی فست فود مراجعه می کنید، حتما توصیه های جدی درباره ی خرید تجهیزات آشپزخانه فست فود به شما خواهد داد.

این توصیه ها شامل خرید تجهیزات ضروری برای آشپزخانه ی فست فود می شوند، تجهیزاتی که شاید در ذهن خود الزامی برای خریدنشان نمی دیده اید.

اما بدون این تجهیزات کار آشپزخانه ی فست فود نامطئن و با سرعت و کیفیت پایین پیش خواهد رفت. به زبان صمیمانه باید بگوییم که کار آشپزخانه فست فود لنگ خواهد زد.

یکی از تجهیزات آشپزخانه فست فود که کارایی زیادی دارد و حتما از طرف مشاور راه اندازی فست فود توصیه می شود، شوت برگر است.

تجهیزات آشپزخانه فست فود | شوت برگر

تجهیزات آشپزخانه فست فود | شوت برگر

معرفی شوت برگر

برای خرید شوت برگر از تجهیزات آشپزخانه صنعتی فست فود باید این وسیله را از برند هتکو خریداری نمایید.

شوت برگرهای هتکو دارای کیفیت عالی و جنس ساخت مرغوب هستند.

شوت برگر هتکو دارای دو طبقه بوده و می تواند ساندویچ های گرم فست فود شما را برای مدت زمان مشخص و در دمای تعیین شده از جانب شما گرم و تازه نگه دارد.

در ساعات پیک سفارش، معمولا شاهد سفارش های متعدد برای انواع برگرهای موجود در منوی فست فود هستیم. به همین منظور تیم آشپزخانه باید خیلی سریع برگرها را آماده کرده و با قرار دادن آنها در شوت برگر و گرم نگه داشتنشان به محض سفارش مشتری آن ها را تحویل دهند.

به علاوه در شرایطی دیگر شما ممکن است از یک مشتری چندین نوع سفارش داشته باشید شامل برگر و پیتزا و … . طبیعتا زمان آماده شدن این غذاها با یکدیگر متفاوت است. برگرها سریع تر حاضر می شوند و برای پخت پیتزا به زمان طولانی ترین احتیاج است. در این شرایط شوت برگر بسیار کارآمد بوده و برگرهای آماده شده را تا زمان پخت دیگر غذاهای موجود در فهرست سفارش در آن گرم و تازه باقی می مانند.

اشتراک:

نظرات بسته اند