تجهیزاتی که در فست فود ضرورت دارد

0

اگر فست فود خود را راه اندازی کرده اید, می دانید که تجهیزات آشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چراکه این تجهیزات به شما کمک می کند که سرعت و کیفیت کار خود را بالا ببرید, در نتیجه رضایت مشتری های خود را جلب نمایید. در صورتی که خرید تجهیزات فست فود خود را انجام داده اید و مقداری از بودجه ی شما باقی مانده است و قصد دارید برخی دیگر از تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه ی صنعتی را تهیه کنید, ما ما همراه باشید تا شما را با دیگر تجهیزات مورد نیاز فست فود آشنا کنیم.

انواع تجهیزات فست فود

دستگاه کالباس بر صنعتی

یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات فست فود و فروشگاه هایی که مواد پروتئینی و انواع کالباس ها را ارائه می دهند, دستگاه کالباس بر صنعتی است. از مهم ترین مواردی که در تعیین مدل و شرکت سازنده مورد اهمیت است مقدار و سایز برش و بودجه در نظر گرفته شده در هنگام خرید دستاه کالباس بر است. لازم به ذکر است که با توجه به تغییر سلیقه ها استفاده از این دستگاه مسئله ای ضروری و مهم به نظر می آید. این در حالی است که پیش از این کمتر کسی به ضخامت برش, نحوه ی برش و یا چنین مواردی دقت می کرد. استفاده از دستگاه کالباس بر موجب رحتی و سرعت عمل در آماده سازی شده است.

دستگاه کالباس بر صنعتی

دستگاه کالباس بر صنعتی

گریل میکس (گریدل و گریل) پایه دار

همیشه به دلیل تجهیزات نگهداری, آماده سازی, شستشو در آشپزخانه ها با محدودیت فضا مواجه می شویم. به همین منظور از تجهیزاتی که چند منظوره تولید و طراحی می شود, استقبال بیشتری می شود. به طور مثال فریزر میز کاری جدایی از آنکه برای نگهداری و منجمد کردن مواد اولیه استفاده می شود, از سطح رویه ی آن به منظور میز کار نیز استفاده می شود.
گریل میکس جدایی از آن که برگر ها را زغالی می کند, می توانید جهت سرخ کردن و تف دادن نیز از آن استفاده نمایید. این محصول را به صورت پایه دار و رومیزی می توانید تهیه نمایید.

گریل میکس پایه دار

گریل میکس پایه دار

هود آشپزخانه صنعتی

یکی از ضروری ترین وسایل هر آشپزخانه ای علی الخصوص آشپزخانه ی صنعتی هود آشپزخانه است که به علت حجم پخت و پز, تعداد دستگاه های پخت و لزوم تهویه و گردش هوای مناسب در هر آشپزخانه ای هود وجود دارد. در آشپزخانه های صنعتی ( رستوران ، کترینگ و فست فود ) استفاده از هودهای صنعتی تولید شده با مواد اولیه مناسب و با کیفیت و همچنین سیستم های تهویه با قدرت متناسب با فضای آشپزخانه و میزان دستگاه های پخت امری ضروری به نظر می رسد که به واسطه آن می توان سلامت کامل پرسنل و محیط کار را حاصل نمود .

هود آشپزخانه صنعتی

هود آشپزخانه صنعتی

اشتراک:

نظرات بسته اند