تجدید مراسم ازدواج میان زوج های هالیوودی

0

ازدواج های هالیوودی همیشه در سراسر دنیا سر و صدای زیادی به پا کرده و مراسم عروسی زوج های هالیوودی به خصوص در سال های اخیر مکان توجه خبرنگاران و دوربین های شکارچی جهان بوده است. اما برخی از این زوج های هالیوودی که گویا در روابط عاشقانه ی خود بسیار گرم و تندرو هستند، با چندین بار جشن گرفتن مراسم عروسیشان، پیوند خود را محکم تر ساخته اند.

در اینجا به چند نمونه از زوج های هالیوودی که جشن عروسی را چند باره برگزار کرده اند، اشاره ای می کنیم.

تجدید ازدواج های هالیوودی

تجدید ازدواج های هالیوودی

زوج اول: مت دیمون و لوسیانا باروسو

این زوج هالیوودی برای نخستین بار در سال 2003 میلادی طی یک مراسم عروسی نسبتا ساده ازدواج کرده و باز در سال 2013 میلادی جشنی به مراتب سنگین تر و با مدعوین بیشتر گرفتند.
مت دیمون در خصوص این عروسی بزرگ تر گفته است: بسیار بهتر است که در برابر چشم خانواده تعهداتتان به همدیگر را بازگو کنید. این نکته ی اصلی در مورد تجدید پیمان است. این ها همان کسانی هستند که باعث می شوند شما به عهدهایتان وفادار بمانید. یکی از تعهدات من این بود که طرفی از رختخواب که به دستشویی نزدیک تر است را به او بدهم. و اگر به این تعهد پایبند نمانم در این مورد از مادرم، برادرم و پدرم سرزنش خواهم شنید!

زوج دوم: فرگی و جاش دوهامل

فرگی و جاش دوهاول در سال 2009 میلادی در یک کلیسا به عقد یکدیگر درآمده و مراسم عروسی بسیار باشکوهی برگزار کردند. اما در سال 2010 میلادی این زوج مشهور احساس کردند که دوباره به یک تجدید میثاق با یکدیگر احتیاج دارند و به همین دلیل یک سالگرد و عروسی البته خصوصی تر گرفته و مجددا پیوند زناشویی را با هم تکرار کردند. اما از سرانجام رابطه ی عاشقانه ی این دو خبر خوبی نداریم. زیرا در ماه سپتامبر سال 2017 خبر طلاق فرگ و جاش منتشر گردید و مشخص شد این تجدید پیمان ها نتوانسته آن قدرها هم کارساز باشد.

زوج سوم: راد استورات و پنی لنکستر

راد استوارت و پنی لنکستر دومین مراسم عروسی خود را با فاصله ی ده سال از مراسم اولیه برگزار کرده و این در حالی بود که دو فرزند مشترک آن ها نیز در این جشن حضور داشتند.
استوارت در سخنرانی خود که هنگام برگزاری جشن عروسی دوم ایراد می کرد، اظهار داشت: پنی تمام دنیای من بوده و می توان گفت که او دختر فوق العاده ای ست. عشق برای افراد متفاوت معانی متفاوتی دارد، اما برای من این کار به معنای به اشتراک گذاشتن همه چیز با کسی است که دوستش دارید و من حالا بیش از هر زمان دیگری پنی را دوست دارم.

زوج چهارم: هایدی کلوم و سیل

این زوج یکی از عجیب ترین رکوردها را به خود اختصاص داده و در طی هفت سال زندگی مشترکشان، هفت بار عروسی برگزار کردند.
اصل ماجرا این بود که اولین عروسی هایدی کلوم و سیل در سال 2005 میلادی در بخشی از ساحل زیبای مکزیک رخ داده و از آن پس هر سال در همان روز سالگرد ازدواج این زوج هالیوودی به یک جشن عروسی مفصل تبدیل می شد. البته ازدواج این دو عاشق دلخسته نیز سرانجامی نداشته و پس از گذشت هفت سال به جدایی دائمی و طلاق منجر شد.

زوج پنجم: توری اسپلینگ و دین مک درموت

این دو علاوه بر این که در تجدید مراسم عروسی رکورددار هستند، در خواستگاری نیز مشهور بوده و جریان خواستگاری های پی در پی دین مک درموت از توری اسپلینیگ مدت ها خبرساز بود. نخستین مراسم عروسی این دو در سال 2006 میلادی بر فیجی برگزار شده و بار دیگر در سال 2010 میلادی یک مراسم عروسی دیگر توسط این زوج خوشبخت تدارک دیده شد.

زوج ششم: تامارا و ادی جاج

تامارا و ادی جاج برای نخستین بار مراسم عروسی خود را در سال 2013 میلادی برگزار کرده و جالب است بدانید که مراسم عروسی این دو توسط یک برنامه ی زنده ی تلویزیونی دنبال شده و پخش می شد. سپس در ماه آگوست سال 2017 میلادی این دو تصمیم گرفتند یک مراسم بارها باشکوه تر و مجلل تر با عده ی کثیری از میهمانان برای یادآوری عشقشان برپا کنند.
تامارا در این خصوص گفته است: برای من و ادی بسیار مهم بود که بتوانیم تعهداتمان را بار دیگر در چنین مکان زیبایی و در کنار خانواده ی خود مورد تاکید قرار دهیم. شادی به خاطر یک عمر و عشق و ماجراجویی در یک جزیره ی شاد!

زوج هفتم: لیان ریمز و ادی سیبریان

لیان ریمز و ادی سیبریان در سال 2011 میلادی برای نخستین بار ازدواج کرده و در سال 2012 میلادی دوباره هوس برگزاری یک جشن عروسی دیگر کردند.  ریمز در صفحه ی توئیتر خود منتشر ساخت: ما امروز بار دیگر پیمانمان را تازه کردیم. بسیار جالب است که از همدیگر به خاطر سال های گذشته به عنوان زن و شوهر تشکر کنیم. می خواهیم به سراغ یک سال جدید فراموش نشدنی برویم.

زوج هشتم: تام بریدی و ژیژل بوندشن

در وب سایت روزیاتو در خصوص این زوج هنری آمده: “مدت زمان زیادی طول نکشید تا این دو بار دیگر بر تعهدشان به همدیگر تاکید مجددی داشته باشند و این مراسم در کاستاریکا و در ملک شخصی بوندشن در آوریل ۲۰۰۹ رخ داد، تنها چند ماه بعد از این که این دو در فوریه ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند. برخلاف بسیاری از اافراد حاضر در این فهرست، مراسم عروسی اولیه بریدی و بوندشن بسیار کوچک و خصوصی برگزار شد اما در مراسم دوم تعداد بیشتری از دوستان و اعضای خانواده دو طرف در مراسم حضور داشتند. وقتی که از آن ها پرسیده شد که چرا مراسم عروسی اولیه خود را تا این حد بی سر و صدا و بدون تجملات برگزار کرده اند بریدی گفت:” موضوع این است که این روز به شما تعلق دارد. هیچ مشکل شخصی با کسی تعریف نمی شود اما این مراسم به دیگران مربوط نمی شود. این مراسم در مورد تمام چیزی است که شما و همسرتان برای یک روز به آن نیاز دارید.”

اشتراک:

نظرات بسته اند