بهترین کابین های خودرو ها

0

اگر از دید راننده به داخل کابین خودرو, بنگرید اولین و آخرین عنصری است که تا زمانی که در حال رانندگی هستید, با آن سر و کار دارید. حس خوبی که به هنگام رانندگی دارید, بدون شک به زاویه ی دید راننده بستگی دارد. در ادامه ی این مطلب قصد داریم مجموعه ای از بهترین کابین ها را معرفی و با چسم هایتان آشنا سازیم.از باقی آن ها تنها دیدن و تماشا است که نصیبمان می شود. مسئله ی دوم این است که یک مقایسه ی منطقی به نظر می رسد که در یک بازه ای مشخص از قیمت نهایی خودرو انجام شود.
در محدوده ی قیمتی تا 50 هزار دلار, اسم برخی از محصولات نظیر مرسدس بنز, آئودی تی تی, لکسوس ES350 و … به چشم می خورد. در این مطلب آن چه می خواهیم در نظر بگیریم از محدوده ی هیجان انگیز 50 تا 100 هزار دلار است.. تاکید می کنیم, اگر چه سهمی از محصولات این لیست نداریم, ولی همه ی آن ها را بدون استثنا, اسامی آشنایی برای دوستداران دنیای خودرو می باشند.

خودرو ها

1. Audi A8

اسم A8 واژگانی کوچک شده, ساده سازی و مینیمال را تداعی می کند. داخل کابین A8 به هیچ عنوان از این ساده تر نخواهد شد. علت آن واضح است, چراکه آپشن ها و امکانات بی نظیری رادر دل خود جای داده است و لازم به ذکر است که بسیار هوشمندانه می باشد. سیستم سرگرمی A8 قابلیت شخصی سازی کابین را دارد.

AUDI A8

AUDI A8

2. Lexus Ls500

لکسوس تنها برندی است که در این بین اسمش تنها 2 بار تکرار می شود. اینبار اما کابین ال اس , طرای متفاوتی با ال سی دارد و فرم کلی طراحی آن فرق می کند. اما پرچم دار لکسوس در سگمنت سدان از همان مشکل ال سی رنج می برد. با این حال لکسوس همچنان یکی از بهترین و زیباترین کابین ها را در اختیار سرنشینان می گذارد.

LEXUS LS 500

LEXUS LS 500

3. KIA K900

حتمال دارد از حضور شرکت خودرو سازی کیا, در بین توسط خودرو سازان لوکس قرار گرفته است, کمی تعجب کنید. جالب است که از مدل محبوبی از مرسدس بنز هم بالاتر قرار دارد. K900 در بالاترین رده ی سدان های کره ای قرار دارد. لازم به ذکر است که همه ی امکانات و تجهیزات گران ترین خودرو سدان لوکس یعنی بنز کلاسS را تنها با پرداخت نیمی از بهای آن در اختیارتان می گذارد.

KIA K900

KIA K900

4. Mercedes E-class

در صورتی که محدودیت 100000 دلار را در نظر نگیریم, مرسدس بنز کلاس S پیروز بر تمامی خودرو های این لیست می شود. بنز کلاس E به نمایندگی از آن رتبه چهارم را از آن خود می کند. سیستم نمایشگر دوگانه، خطوط زیبای کرومی، دریچه های کولر مرواریدی، پنجره های اسپیکر و سیستم صوتی تنها بخش کوچکی از کابین فوق العاده بنز کلاس E هستند. آیتم هایی که بسیاری از خودروسازان، آن ها را از همین کلاس بنز کپی برداری کرده اند.

MERSEDEC E CLASS

MERSEDEC E CLASS

اشتراک:

نظرات بسته اند