معرفی بهترین غذاهای دبی

0

اکنون که هوا رو به خنکی می رود، زمان مناسبی برای سفر به دبی فرا می رسد. دبی دارای مناطق گردشگری، مراکز خرید فوق العاده و دیدنی های بسیار است. اما در کنار تمام این موارد ، شکم گردی در دبی هم بسیار لذت بخش است چرا که رستوران هایی با طراحی داخلی رستوران مدرن و یا رستوران های ساده و خیابانی آن، غذاهای خوشمزه ای را سرو می کنند که حتما به مسافران پیشنهاد می شود که به جای غذاهای نام آشنا، به سراغ غذاهای جدید بروند. با ما باشید چرا که قصد داریم در این مطلب به معرفی چند غذای خوشمزه که در رستوران های دبی سرو میشود، بپردازیم.

بهترین غذاهای دبی

شاورما

اگر بخواهیم یکی از بهترین غذاهای دبی را به شما معرفی کنیم، باید به شاورما اشاره کنیم. این غذا به عنوان یکی از بهترین غذاهای خیابانی دبی محسوب می شود که اتفاقا طرفداران زیادی دارد. شاورما در واقع ساندویچ خوشمزه ایست که از گوشت، سبزیجات تازه، سس، پیاز و نان تهیه می شود. گوشت هایی که در این ساندویچ قرار می گیرند، بسیار ترش و خوشمزه هستند و بسیار لذیذ است.

بهترین غذاهای دبی | شاورما

بهترین غذاهای دبی | شاورما

 

 

سمبوسه

این غذا، غذای بسیار خوشمزه ایست که در واقع از هند آمده است. سمبوسه را هم می توانید در رستوران های خیابانی دبی پیدا کنید. سمبوسه را با انواع گوشت، ادویه و سبزیجات مختلف درست می کنند و آن قدر آن را در روغن سرخ می کنند تا حسابی ترد شود. این غذا بسیار خوشمزه است و با نوشیدنی خنک حسابی لذت بخش است.

سمبوسه

سمبوسه

 

ساندویچ شیش تاووک

ساندویچ شیش تاووک هم از غذاهای خیابانی دبی محسوب می شود که از تکه های مرغی طعم دار شده با سیر و ادویه ها، مزه دار می شوند. این ساندویچ را با سبزیجات و خیارشور درست می کنند و طعم فوق العاده آن برای گردشگران بسیار لذت بخش است.

ساندویچ شیش تاووک

ساندویچ شیش تاووک

 

مناکیش

نام غذای بعدی که در رستوران های خیابانی دبی می توانید میل کنید، نانی به نام مناکیش است. این نان را با خوراک هایی از گوشت و سبزیجات که با روغن زیتون و آویشن را پر می کنند و در فر یا تنور قرار می دهند.

مناکیش

مناکیش

 

لگیمات

لگیمات در واقع یک شیرینی خوشمزه شبیه به بامیه است که طرفدار زیادی در دبی دارد. این شیرینی را هم می توانید از رستوران های خیابانی دبی خریداری کرده و میل کنید. لگیمات رویه تردی دارد که لایه های درونی آن بسیار نرم است و در آخر در شیره خرما غوطه ور می کنند تا حسابی خوشمزه شود.

لگیمات

لگیمات

 

چنانچه قصد سفر به دبی را کردید، حتما از این غذاها و خوراکی های خوشمزه میل کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند