بهترین سایت های استخدامی کشور کدام است؟

1

معرفی بهترین سایت استخدامی کشور

برای راحتی کسانی که به دنبال بهترین سایت استخدامی کشور هستند به دو مورد از سایت های معتبر و مطرح اشاره می شود.
سایت های استخدامی در ایران با اینکه نسبت به کشور های خارجی از نظر کمیت، کمتر از کشور های دیگر است اما همین سایت ها خدمات بسیاری را برای بازدید کنندگان به اجرا گذاشته اند.

بهترین سایت های استخدامی کشور

بهترین سایت های استخدامی کشور

سایت استخدامی جابینجا:

با رتبه 211 در الکسا، جابینجا یکی از بهترین سایت های استخدامی کشور است.
جابینجا با معرفی فرصت‌های شغلی که هیچ جای دیگر نمی بینید، به شما کمک می کند تا موقعیت شغلی جدید را بهتر انتخاب کنید. این سایت ها با دریافت رزومه کارجویان هر روز فرصت های شغلی را که با رزومه افراد مطابقت دارد در اختیار آنها قرار میدهد به این صورت که کارجویان میتوانند بخشی از جست و جوی روزانه خود را با این کار آسان تر کنند.

بهترین سایت های استخدامی کشور

بهترین سایت های استخدامی کشور

مزایای جابینجا:

این سایت برای کارجویان یک رزومه‌ساز قدرتمند در نظر گرفته، که به راحتی توسط کارفرمایان قابل جستجوست. هر کاربر پس از ثبت رزومه از طریق ایمیل از ارائه پیشنهاد توسط کارفرمایان باخبر می‌شود و می‌تواند در ادامه و از همین طریق قرار مصاحبه بگذارد.

اگر شما به عنوان کارجو قصد فعالیت در سایت استخدامی جابینجا را دارید، باید ابتدا ثبت نام کرده و مشخصات خود را درج نمایید پس از آن می توانید با مراجعه به قسمت رزومه مشخصات و مهارت های خود را وارد نمایید.
و اگر شما قصد دارید به عنوان کارفرما فعالیت کنید، بهتر است بدانید که از مزایای جابینجا رایگان بودن نخستین آگهی برای کارفرماست. پس از آن می توانید با اطلاع از تعرفه ی انتشار آگهی به قرار دادن آگهی های بعدی خود اقدام کنید

با جستجو در آگهی‌های استخدام بیش از ۳۰۰۰ شرکت معتبر ایرانی، می‌توانید رزومه خود را برای فرصت‌های شغلی فعال شرکت‌ها ارسال کنید و وضعیت آن را از داخل جابینجا پیگیری کنید. و با ارسال کردن رزومه به فرصت‌های شغلی مرتبط شانس استخدام خود را  افزایش دهید.
جابینجا برای هر شخص در هر موقعیت اجتماعی و تحصیلی می تواند فعالیتی ایجاد کند، اگر شما فکر می کنید که مهارتی برای انجام شغلی ندارید باید بدانید که جابینجا کلای های آموزشی، برای آموزش فعالیت هایی که بازار شغلیه مناسبی دارد برگذار می کند.

سایت استخدامی کاریابی ایران:

یکی دیگر از بهترین سایت های استخدامی کشور سایت کاریابی ایران است.
این سایت همانند سایت جابینجا برای شما رزومه قوی تهیه می کند و آزمون های شغلی  برای سنجش میزان مهارت های شما در موقعیت های خاص، برگذار می کند، و  البته مزایای دیگری مانند تست های شخصیت و نگارش مطالب مفید در حوزه ی کسب و کار را برای شما فراهم کرده است.
البته باید اشاره شود این سایت با راه اندازی کانال های تلگرامی مجزا برای تهران و قمنقش بسزایی در اشتغالزایی بسیاری از شهروندان این دو شهر ایفا می کند.
یکی دیگر از ویژگی های خوب سایت استخدامی کاریاب ایران،تفکیک خوب و دسته‌بندی‌های شغلی است به طوری که حتی برای بازنشسته‌ها، کارگران روزمزد، کارهای شراکتی و پیمانکاری هم در آن آگهی‌های مجزایی را می‌‌بینید.
سایت کاریابی ایران از معدود سایت هایی است که برای انجام فعالیت های خود در حوزه کسب و کار دارای مجوز رسمی است.

سایت استخدامی کاریابی ایران

سایت استخدامی کاریابی ایران

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. اگر دورکاری گسترده تربشه، از خیلی نظرها برای کشورمون مفید خواهد بود.به خصوص از این ترافیک بیخود خلاص می شیم.