بهترین روش انتخاب و چیدن صندلی سینما

0

سینما ها از جمله مکانهایی هستند، که باید در نحوه چینش صندلی در آنها دقت و ظرافت به خرج داد. اگر دقت داشته باشید. یک سینما تنها به خاطر فیلمی که نمایش میدهد محبوب نمیشود. راحتی مشتری هم شرط است!

اینکه صندلی سینما از چه جنسی باشد و چطور چیده شود. و راحتی … بسیار مهم است. معمولا برای دیدن یک فیلم دو ساعته نمیتوان روی یک صندلی خشک و غیر قابل انعطاف طاقت آورد. امروزه افراد راحت طلب شده اند. و اگر در مکانی به آنها کمی سخت بگذرد. آخرین باری خواهد بود که به آنجا میروند.

مورد دیگ آنکه چیدمان باید به صورتی باشد که از فضاهای موجود بهترین و بیشترین استفاده را برد و در عین حال موفقیت راهروها جهت تردد آسان توجه نمود.

چینش صندلی سینمایی میتوان با توجه به فضا و همچنین کاربری سالن و فعالیت های انجام شده به طرق مختلف انجام میگردد که معمولا این کسب و کار از چیدمان بصورت سنتی می باشد که به صورت ثابت است.

در کنار این نوع چینش صندلی ثابت می توان به صندلی هایی که به صورت متحرک هستند اشاره کرد که این مدل از صندلی ها به صورت جمع شونده می باشد.

استفاده از این صندلی های جمع شونده این حسن را دارد که میتوان از فضای موجود. در سالن نهایت استفاده را داشت باشیم علی الخصوص سالن هایی که با کاربری چند منظوره هستند.

سینما

نحوه چینش صندلی سینما

صندلی همایش، صندلی آمفی تئاتر به صورت ثابت هستند. دارای مزایای خاص خود هستند ولی در صورت استفاده از صندلی های جمع شونده مزیت بساری دارد از جمله اینکه با توجه به نوع فعالیت و یا جمعیت در سالن می توان از صندلی ها استفاده نکرد و در صورت نیاز بتوان مقداری را به انتهای سالن جابه جا کرد و حتی برای نظافت در سالن این نوع جنس بسیار راحت و آسان تر می باشد.

صندلی های جمع شونده به طرق مختلف قابلیت نصب را دارد و یا به صورت ثابت برروی دیوار یا خطی در یک فضای تو رفته نصب شود.

در این نوع چینش ها باید به نکاتی توجه گردد که باید هم صندلی سینمایی و هم فضایی که روی آن نصب می شود از کیفیت بالایی برخوردار باشد و ساختار بسیار محکمی داشته باشد و حتی المقدور خیلی نیاز به استفاده از دست برای باز و بسته شدن آن نباشد یعنی به صورت اتوماتیک باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند