بهترین برنامه های اندروید که لازم است داشته باشید!

0

زمانی که گوشی هوشمندی را تازه خریداری می کنید فقط اپلیکیشن های ضروری روی آن نصب هستند. پس باید خودتان به شخصی سازی بپردازید و هر آنچه که مورد نیازتان است را نصب و کنید. حتی به راحتی می توان اپلیکیشن های پیشفرض را با سایر اپ های شخص ثالث جایگزین کرد که این مورد در گوشی های اندرویدی ساده تر است.

بیشتر بخوانید: معرفی پلیر Wiseplay

برخی از اپ هایی که هر کسی لازم است در گوشی خود داشته باشد را در این نوشته معرفی خواهیم کرد.

LASTPASS
برنامه LASTPASS برای مدیریت پسورد ها و گذرواژها توسعه داده شده که پیشتر کاربران رایانه از نسخه تحت وب آن استفاده می کردند. LASTPASS یکی از قدرتمندترین و امن ترین برنامه های مدیریت پسورد است که می توانید در گوشی یا رایانه خود داشته باشید. کافی است حساب کاربری برای خود بسازید تا از به خاطر سپردن پسوردهای طولانی بی نیاز شوید. در هر دستگاهی که داشته باشید این نرم افزار کارایی دارد.

VSCO
معمولا همه کاربران موبایل با گوشی خود عکاسی می کنند و بسیاری هم علاقه شدیدی به ویرایش تصاویر دارند که اپلیکیشن VSCO گزینه ای عالی برای این کار است. این اپلیکیشن حامل بهترین فیلترهای عکسی است که تا کنون دیده اید و این فیلترها به شما اجازه می دهد تا افکت های مختلفی قبل از ارسال روی اینستاگرام رویش اعمال کنید.

DARK SKY
برای چک کردن آب و هوا نیازی نیست پای اخبار بنشینید یا به آسمان نگاه کنید و … برنامه DARK SKY به بهترین شکل آب و هوا را برایتان پیش بینی می کند. این اپ معمولا برای هر کسی کاربرد دارد چه برای آنها که اهل سفرند و چه آنها که کارمند یا کشاورزند … پیش بینی آب و هوا کاری است که بشر همواره به آن نیاز دارد.

این اپلیکیشن به درستی ساعات شروع بارندگی و قطع آن و میزان بارندگی را پیش بینی می کند و بسیاری قابلیت های دیگر دارد که می تواند شما را شگفت زده کند.

بهترین برنامه های اندروید

بهترین برنامه های اندروید

Evernote
Evernote نرم افزاریست ویژه برای افرادی که میخواهند مطالب مهم را در هر زمان یادداشت و حفظ نمایند. به کمک این نرم افزار شما قادرید تا به سادگی یادداشت های خود را وارد نموده، سازماندهی، جستجو و بازیابی کنید.

بررسی مطالب چکیده مانند گزیده ای از صفحات وب، اسناد و ایمیل، کلمه عبور، پیام های تلفن و … از دیگر ویژگی های این نرم افزار به شمار میرود.
نرم افزار Evernote شما کاربران را به این توانایی میرساند تا بتوانید متن یادداشت شده را در فرمت های مختلفی ذخیره و مجموعه ای بی پایان از کاغذهای مجازی برای خود داشته باشید. از ویژگی های خوب این نرم افزار انتشار آن برای سیستم عامل های مختلف شامل OS X, iOS, Chrome OS, Android, Microsoft Windows, Windows Phone, BlackBerry و Web OS می باشد که قابلیت یکسان سازی بین این نسخه ها به صورت آنلاین وجود دارد.

AUDIO RECORDER
بسیاری از گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض ضبط کننده صدا ندارند و اگر هم داشته باشند به محدودیت هایی روبرو می شوند. برنامه AUDIO RECORDER یکی از بهترین ها برای ضبط صدا است. اگر اهل جمع آوری داده هستید و وقت یادداشت برداری ندارید بهتر است این اپلیکیشن را دانلو د و از آن استفاده کنید. دانشجوها به چنین اپی نیاز دارند تا در فرصت مناسب با گوش دادن وویس یادداشت برداری کنند.

این برنامه با رابط کاربری ساده و روان و فشردن یک دکمه قرمز رنگ می تواند لیستی از فایل هایی که ضبط کرده اید را در اختیار شما بگذارد.

FILES
برنامه های مدیریت فایل موجود روی گوشی با محدودیت هایی روبرو هستند اما برنامه FILES که توسط گوگل توسعه داده شده گزینه ای عالی برای جایگزینی است. با کمک این برنامه دسترسی به فایل ها به مراتب راحت تر از قبل بوده و حتی می توانید مکان فایل های از پیش نصب شده را نیز پیدا کنید. این یک راه عالی برای کاهش ناخواسته فضای روی گوشی است.

Waze
Waze در اوقاتی که در حال رانندگی هستید گزینه بسیار مناسبی برای پیدا کردن مسیرها میباشد. کافی است مبدا و مقصدی که می خواهید را مشخص کنید تا سریع ترین راه برای رسیدن به آن را مشاهده کرده و بتوانید ازآن استفاده کنید. دارا بودن سخنگوی صوتی برای خوانده شدن مسیرها نیز یکی دیگر از ویژگی های این اپلیکیشن می باشد که با کمک آن نیازی به نگاه کردن به صفحه ای گوشی برای دیدن مسیرتان نخواهید داشت. از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن اندروید می توان به امکان اطلاع از مکان دوربین های کنترل سرعت همچنین مشاهده مکان چراغ راهنمایی و رانندگی اشاره داشت.

اشتراک:

نظرات بسته اند