بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم رایگان

0

فیلم دیدن یکی از بهترین سرگرمی هایی است که سن و سال نمی شناسد. از وقتی گوشی های هوشمند صفحه نمایش پهنتری به خود دیده اند بسیاری از کاربران از آنها به عنوان ابزاری برای تماشای فیلم استفاده می کنند. برای این منظور اپلیکیشن و وبگاه های متعددی طراحی شده اند که معروفترین شان یوتیوب است.

اپلیکیشن یوتیوب

یوتیوب یکی از برترین های تماشای فیلم است در این وبگاه می توان هر فیلمی را به صورت آنلاین تماشا کرد. به صورت عادی نمیتوان فیلم های یوتیوب را دانلود کرد اما ابزاری برای این کار وجود دارند که به کمک آنها می توان محتوای موجود در این سامانه را دانلود کرد.

یکی از روش هایی که میتوان فیلم های یوتیوب را دانلود کرد استفاده از ربات تلگرامی است. کافیست لینک فیلم را به ربات بفرستید تا گزینه های زیادی برای دانلود به صورت کلیپ با کیفیت و حجم بالا، حجم پایین و صوتی در اختیارتان قرار دهد.

اپلکیشن KODI

در حالی که kodi خود تنها یک رابط است که نیاز به افزودن افزونه هایی برای سینما و تلویزیون دارد، اما همچنان یکی از محبوب ترین اپلیکیشن ها برای مشاهده محتوای استریم است. زیبایی Kodi پخش بی پایان گزینه های ویدئو است. هزاران برنامه سینما و تلویزیون در این اپلیکیشن وجود دارد. رابط کاربری ساده ای دارد اما نکته منفی آن امکان ارسال هرزنامه از جانب اشخاص سوم شخص از طریق افزونه هاست.

اپلیکیشن PLUTO TV

این اپلیکیشن یک برنامه مبتنی بر کانال است که با دارا بودن بیش از 100 کانال شامل کانال های جدید فیلم و کانال های ورزشی، امکان دانلود رایگان را در اختیارتان قرار می دهد. رابط کاربری آن مانند شبکه های نام آشنا تلویزیون است و باعث می شود تا برنامه های پخش استریم را به صورت ساده تری برای شما به نمایش بگذارد.

ثبت نام در این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا کانال های خود را سفارشی کنید. تلویزیون پلاتو اندکی منحصر به فرد است و دارای دو نوع استریم پخش زنده و برنامه نویسی بر اساس تقاضا است. در این اپلیکیشن می توانید کانال های محبوب خود را سفارشی کنید و به تماشای پخش زنده بنشینید.

اشتراک:

نظرات بسته اند