بنزین دوباره سهمیه بندی خواهد شد

0

چندی ست که حرف و حدیث ها درباره ی قیمت بنزین بالا گرفته و به نظر می رسد پیش بینی لیتری 1500 تومان فعلا منتفی بوده اما قرار است مانند چند سال پیش با سهمیه بندی بنزین روبرو باشیم.

به این شکل که بنزین با همان قیمت 1000 تومانی در سهمیه های در نظر گرفته شده به وسیله ی کارت های بنزین عرضه شده و افرادی که بخواهند بنزین بیشتری از سهمیه ی خود استفاده کنند، می باید بنزین را با قیمت لیتری 1500 تومان و یا حتی بیشتر تا 2000 تومان خریداری کنند.

سهمیه بندی مجدد بنزین

سهمیه بندی مجدد بنزین

برای محقق شدن چنین برنامه ای می باید دوباره کارت های سوخت ارائه شده و ماهیانه شارژ شوند.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفته است: استفاده از کارت سوخت جایگاه داران سوخت تنها در مواقع ضرورت امکان پذیر است و در شرایط دیگر هر خریدار باید از کارت سوخت مخصوص به خود استفاده کند.

البته این شرایط جدیدی ست که شرکت نفت اعلام می دارد و چنان که در طی چند سال گذشته شاهد بوده ایم، هیچ خبری از ضرورت استفاده از کارت های سوخت شخصی نبوده و در واقع در هیچ یک از پمپ بنزین های کشور مردم از کارت سوخت شخصی استفاده نمی کرده اند.

کارت سوخت های خود را بیرون بیاورید

با توجه به شرایط جدیدی که به نظر می رسد به زودی بر پمپ بنزین ها حاکم شود، می باید به همه ی دارندگان خودرو توصیه کنیم که به سراغ کارت بنزین های خود رفته و اگر احتمالا کارت سوخت خود را گم کرده اید، هر چه سریع تر با مراجعه به پلیس +10 نسبت به دریافت کارت سوخت جدید اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به آدرس زیر در دیجیاتو مراجعه کرده و آگاهی کاملی نسبت به چند و چون این ماجرا پیدا نمایید.

http://digiato.com/article/2018/01/04/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%da%af%d8%b4%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%b3%d9%88%d8%ae%d8%aa/

اشتراک:

نظرات بسته اند