بریت ماری اینجا بود

0

بریت ماری اینجا بود عنوان کتاب دیگری ست از نویسنده ی کتاب معروف و موفق مردی به نام اوه. این کتاب توسط فرناز تیمورازف به فارسی برگردانده شده و توسط نشر نون به چاپ رسیده است.

برای دانلود کتاب رمان خارجی، “بریت ماری اینجا بود” پیشنهاد فوق العاده ای خواهد بود. این کتاب در سال 2014 در سوئد منتشر گردیده و همانند مردی به نام اوه به سرعت در میان خوانندگان رمان های معاصر جای باز کرد.

بریده ای از کتاب بریت ماری اینجا بود

یک روزِ دوشنبه در ماه ژانویه است. بریت‌ماری جلوی میزتحریری کوچک در دفتر کوچک ادارۀ کار نشسته. معلوم است که این هیچ ربطی به کارد و چنگال ندارد ولی نشانه‌ای است از اینکه هیچ‌چیز درست از آب درنیامده. کارد و چنگال را باید به ترتیب طبیعی‌اش توی کشو چید، چون زندگی هم باید طبیعی باشد.

زندگی‌های طبیعی قابل عرضه هستند؛ آشپزخانه را تمیز می‌کنید، بالکن خودتان را دارید و از بچه‌ها مراقبت می‌کنید، و همۀ این‌ها بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید کار می‌برند. مثلاً، بالکن.

آدمی که زندگی طبیعی داشته باشد واقعاً توی ادارۀ کار نمی‌نشیند.

موهای زن جوانی که اینجا کار می‌کند مثل موهای مردها کوتاه است. خوب، مسلماً مشکلی نیست، معلوم است که مشکلی نیست. بریت‌ماری پیش‌داوری نمی‌کند.

احتمالاً این مدل مو الان مد است، مطمئناً همین‌طور است. زن جوان به یک فرم اشاره می‌کند و لبخند می‌زند، انگار که عجله دارد.

«لطفاً اینجا اسمتون رو بنویسید، شمارۀ کارت ملی و آدرس!»

باید مشخصات بریت‌ماری ثبت شود. انگار تبهکار است. انگار آمده تا از آنجا یک شغل بدزدد.

اکنون فرصت بسیار مناسبی برای خرید کتاب، در قالب نسخه ی الکترونیک رمان فردریک بکمن در فروشگاه کتاب فیدیبو ایجاد شده و می توانید برای دریافت این کتاب به جای 28 هزار تومان تنها 6 هزار و نهصد تومان پرداخت نمایید.

کتاب بریت ماری اینجا بود در 380 صفحه و 2.66 مگابایت دانلود خواهد شد.

اشتراک:

نظرات بسته اند