برنامه پرواز: چگونه بهتر و سریع تر از آن چه تاکنون تصور کرده اید به هدف خود دست یابید

0

تنها راه رسیدن به موفقیت این است که اصولا رازی در کار نیست تنها اصول فراگیر است که آنها را بارها و بارها در اعصار مختلف زندگی کشف و از نو کشف کرده ایم. سعادت، سلامتی و موفقیت تصادفی به دست نمی آید. بلکه حاصل طراحی مدبرانه هستند و تابع قانون آهنین علت و معلول است…

برنامه پرواز عنوان کتابی از برایان تریسی در زمینه ی کسب موفقیت، روانشناسی و تغییر می باشد. با خواندن این کتاب می آموزید که چطور سریع تر و مستقیم تر به هدفی که برای خود تعریف کرده اید، برسید.

برایان تریسی

برایان تریسی نویسنده ای فعال در زمینه ی کتاب های شاخه ی خودیاری ست و تا به حال سمینارهای متعددی در زمینه ی رهبری، موفقیت و کسب و کار و تجارت سودآور داشته است.

برایان تریسی | دانلود کتاب برنامه پرواز

برایان تریسی | دانلود کتاب برنامه پرواز

بخشی از مقدمه کتاب برنامه پرواز

برایان تریسی به شما نشان می‌دهد برای رسیدن به موفقیت و دستاوردهای بزرگ‌تر چگونه مسیر خود را روی نقشه تعیین کنید.

او می‌نویسد زندگی سفر است و شما برای این سفر به هدف‌های شفاف، نقشه و برنامه نیاز دارید.

شما راز حقیقی موفقیت را در برنامه پرواز برایان تریسی خواهید یافت. خواندن این کتاب ساده و دنبال کردن برنامه گام‌به‌گام آن، شما را در مسیر رسیدن به هدف‌هایتان هدایت می‌کند.

شما توانایی این را پیدا می‌کنید تا به موفقیت‌های بیش از آنچه تاکنون داشته‌اید، دست یابید.

برایان خود با استفاده از همین اصول و تدابیر از فقر به ثروت رسیده است. او این اصول و تدابیر را به چهار میلیون انسان در چهل‌وشش کشور آموزش داده است.

افرادی که دستور کار او را در برنامه پرواز به کار می‌بندند، تغییرات فوری و پیشرفت‌های پایداری را در هر زمینه از زندگی خود تجربه می‌کنند.

دانلود کتاب برنامه پرواز

سایت فیدیبو کتاب برنامه پرواز را با قیمتی فوق العاده در آدرس زیر قرار داده است و می توانید نسخه ی الکترونیک این کتاب را در 160 صفحه با 0.97 مگابایت دریافت نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند