برج ویچ کجاست؟

3

یک فست فود متفاوت در برج معروف تهران

اگر شما از عاشقان فست فود هستید و میخواهید در یک محیط کاملا متفاوت به صرف یک غذای خوشمزه مشغول شوید، به برج ویچ بروید. اما برج ویچ در کدام یک از برج های تهران است؟ با ما همراه شوید، چرا که در ادامه به معرفی این فست فود خواهیم پرداخت.

معرفی فست فود برج ویچ

معرفی فست فود برج ویچ

معرفی فست فود برج ویچ

از نام آن می توانید حدس بزنید که برج ویچ حتما درون یکی از برج های تهران است، اما در برج میلاد. به قسمتی که پر است از میز و صندلی فودکورت، یعنی به فود کورت برج میلاد بروید.

در این قسمت فست فودی را پیدا خواهید کرد شباهت بسیار زیادی به رستوران های کلاسیک دارد.

بله خودش است، فست فود برج ویچ!

تجهیز فست فود به میز و صندلی های چوبی تیره رنگ، سبکی مدرن و کلاسیک را پدید آورده است. درست است که برج ویچ در برج میلاد قرار دارد، اما نگران نباشید، برج ویچ از قیمت مناسب برخوردار است و بدون مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس.

صرف غذا در مهم ترین و معروف ترین برج تهران لذت فراموش نشدنی دارد. البته باید گفت که به فودکورت بروید ممکن است نظرتان تغییر کند و مایل باشید رستوران های دیگر را هم امتحان کنید. اما بهتر است امتحان کردن بقیه رستوران ها را به دفعات بعد موکول کنید. برج ویچ را از دست ندهید.

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. رستوران های برج ها همیشه جذابن. البته متاسفانه گرونن. ولی به نظر میرسه این یکی خوب باشه و بشه امتحانش کرد

  2. به نظر من هم خوردن غذا در ارتفاع بسیار لذت بخشه اینم میریم امتحان میکنیم چراکه نه!

  3. مینا نعیمی در

    ما که رفتیم رستوران گردوون برج میلاد اصلا هم چیز خاصی نبود. پول بیخود بود. دسرهاش مزخرف بود و خیلی از غذاهاش هم سرد بود از سلف برداشتیم. من که اصلا به نظرم چیز تاپی نبود و رستوران البرز خیلی بهتر بود سرویسش و غذاهاش.