برترین کافی شاپ های سنت پترزبورگ

0

تنها کی روز به آغاز رقابت های جام جهانی روسیه مانده و افراد زیادی از سراسر جهان به شهر های مختلف روسیه سفر کرده اند. سنت پترزبورگ یکی از شهر هایی است که میزبان رقابت های این دوره از مسابقات می باشد.

جهت ارتباط با مشاور طراحی داخلی کافی شاپ کلیک کنید

پس از تماشای مسابقات هیچ چیزی مثل نوشیدن قهوه ای ناب به همراه دوستان نیست. در این شهر کافی شاپ های فراوانی وجود دارند که خدمات متنوعی عرضه می دارند.

در ادامه چند مورد از برترین کافی شاپ های سنت پترزبورگ را معرفی میکنیم.

کافی شاپ میکی اند مانکی در سنت پترزبورگ

کافی‌شاپ میکی اند مانکی

کافی‌شاپ میکی اند مانکی

این کافی شاپ در سنت پترزبورگ یکی از بهترین هاست و شهرت زیادی دارد. میکی اند مانکی، به داشتن اورشیک که بر پایه شیک و لیوان های بلند درست می شود، معروف است. منو این کافی شاپ با نام های اختراع شده در همین مکان، پر شده است.

دسرهایی در این کافی شاپ وجود دارد که هیچ جای روسیه و دنیا نظیرش را پیدا نمی کنید. اغلب دسرها شیرین و بسیار خوشمزه هستند. حتیدر این کافی شاپ میتوانید فست فود هم سفارش دهید آنهم با قیمتی مناسب!

کافی شاپ بوتانیکا یا غذاهای گیاهی

کافی‌شاپ بوتانیکا، سنت پترزبورگ

کافی‌شاپ بوتانیکا، سنت پترزبورگ

اگر به دنبال غذاهای سالم و خوشمزه می گردید، بوتانیکا از جمله کافه هایی است که می توانید دز سن پترزبورگ سراغش بروید. قدمت بوتانیکا به ده سال می رسد و در طول این مدت تلاش های زیادی برای به وجود آوردن منویی سرشار از غذاهای گیاهی کرده است. این کافه در رنج قیمت ارزان طبقه بندی می شود و لازم نیست شما هزینه زیادی هم متقبل شوید. دسرها نه تنها خوشمزه هستند، بلکه ضامن سلامتی شما هم می توانند باشند.

کافی شاپ واف اند لاو

کافی‌شاپ واف اند لاو

کافی‌شاپ واف اند لاو

بر اساس برآوردهای سایت های گردشگری و نظر گردشگران، رنج قیمت آن، معمولی به پایین است. این کافه اولین جایی بود که در آن دسر مخصوص هنگ کنگی وافل حبابی (bubble waffle) عرضه شد. حبابی؟ هر یک از وافل ها از ۳۰ حباب درسته شده که درون آن ها به وسیله بمب انرژی هرچند ناقض رژیم غذایی پر شده است: شکلات، نوتلا، اسنیکرز، پاستیل و هرچه که شکلات دارد. بالای این حباب ها را بستی و کیک خورد شده پوشش می دهد و برای اضافه کردن کمی مواد رژیمی، چند تکه میوه هم به شکل تزئینی روی آن قرار می گیرد. هنر دسرسازی را در اینجا درک کنید.

کافی شاپ کوکوکو

کافی شاپ کوکوکو

کافی شاپ کوکوکو

کافی شاپ کوکوکو، به خاطر اسمش در سن پترزبورگ مشهور نیست، بلکه دسرهایی که آمیخته از هنر و صنعت غذا است، این کافی شاپ را معروف کرده است. هنر در همه غذاهای این رستوران بعد از خوشمزگی حرف اول را می زند. گویا سرآشپز رستوران بیشتر از آشپز بودن، هنرمند بودن را یاد گرفته است.

سرآشپز در همه غذاها که دسر هم شامل آن می شود، با الهام گیری از سنت روسی، مفاهیم جدیدی وارد آشپزی کرده است. در کل دو واژه در وصف کوکوکو می توانیم بگوییم، خوشمزه و زیبا. این کافی شاپ در رنج قیمت متوسط رو به بالا طبقه بندی شده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند