برترین فیلم های ترسناک و علمی تخیلی

0

اگر شما هم از علاقه مندان به فیلم های ترسناک و علمی- تخیلی هستید، در اینجا به برترین فیلم های ترسناک و علمی تخیلی که به وسیله ی روزیاتو فهرست شده اند، با هم نگاهی می اندازیم:

 

– مه The Mist محصول سال 2007 میلادی

کارگردانی این فیلم برعهده ی فرانک دارابونت بوده است و داستان آن بر اساس رمانی از استفن کینگ می باشد.

داستان فیلم این طور پیش می رود که دیوید دریتون و فرزند او که پسرکی کوچک است در حالی در یک فروشگاه محبوس می شوند که مه شهر را دربرگرفته و موجودی عجیب و ترسناک داخل فروشگاه دیده می شود. جدال بین مرگ و زندگی در این شرایط ادامه دارد و صحنه هایی هیجان انگیز و وحشتناک خلق می کند…

 

– یک مکان ساکت A Quite Place

فیلم A Quite Place محصول سال 2018 میلادی است. امیلی بلانت در این فیلم به همراه جان کرازینسکی دو نقش اول و البته اصلی فیلم را بازی می کنند. کارگردانی فیلم A Quite Place نیز با جان کرازینسکی بوده است.

قصه ی فیلم یک مکان ساکت بر این اساس چیده شده است که این خانواده می باید در سکوت زندگی کرده و تنها با زبان اشاره با یکدیگر صحبت کنند، زیرا هر صدایی موجب جلب توجه موجودات ترسناکی می شود که به محل زندگی آن ها بر اثر آن صدا حمله خواهند کرد.

اگر هنوز فیلم A Quite Place را به تماشا ننشسته اید، توصیه می کنیم که حتما در اولین فرصت این فیلم در ژانر هیجان و وحشت را ببینید.

 

– زندگی The Life محصول سال 2017 میلادی

این فیلم از دسته فیلم های فضایی ست که قصه ی سفر شش عضو ایستگاه فضایی بین المللی را به فضا روایت می کند که باید در مورد یک نمونه ی زیستی فضایی تحقیق کرده و گزارشی در خصوص آن ارائه دهند. اما این شش نفر متوجه می شوند که با چیزی بارها عجیب تر و ترسناک تر مواجه هستند و هیجان فیلم شکل می گیرد. فیلم The Life به کارگردانی خورخه دانیل اسپینوزا ساخته شده است.

 

– سیگنال The Signal محصول سال 2014 میلادی

فیلم The Signal به کارگردانی ویلیام ایوبانک ساخته شده است و اثری کاملا متفاوت با هر فیلمی ست که تاکنون دیده اید. در این فیلم 3 دانشجو را می بینیم که در یک سفر هک شدن سیستم های کامپیوتری MIT مسیر آن ها را تغییر داده و با وقایعی ترسناک و غیرقابل توضیح مواجه می شوند.

 

– دختری با تمام موهبت ها The Girl with All the Gifts محصول سال 2016 میلادی

کارگردانی انگلیسی تبار کولم مک کارتی فیلم دختری با تمام موهبت ها یا همان The Girl with All the Gifts را ساخته است. این فیلم داستان خود را از رمانی نوشته شده به وسیله ی ام آر کری به امانت گرفته است.

تغییر ماهیت و تبدیل شدن به زامبی ها چیزی ست که در این فیلم شما را به هیجان خواهد آورد و اضطراب تا آخرین لحظه همراهتان خواهد بود…

بیشتر بخوانید:   https://bit.ly/2N9xRTG

اشتراک:

نظرات بسته اند