بداقبالی آپارتمان های نوساز در نیمه ی دوم سال 1396

0

خرید آپارتمان نوساز در تهران، در نیمه ی دوم سال 1395 با وجودی که در رکود بازار مسکن به سر می بردیم؛ باز هم نسبت به آماری که از نیمه ی دوم سال 1396 داریم بهتر بوده است.

اصلی ترین فاکتوری که موجب شده، فروش آپارتمان های نوساز در نیمه ی دوم امسال که بازار مسکن از رکود خارج شده همچنان مهجور بماند، افزایش قیمت نامتعارف و ناسازگار با نمودار قیمتی آپارتمان های نوساز نسبت به دیگر آپارتمان های فروشی می باشد.

خرید آپارتمان های نوساز

خرید آپارتمان های نوساز

نرخ آپارتمان های نوساز به عنوان یک عامل پس زننده عمل کرده و مردمی که قصد خرید ملک را داشتند با روی گرداندن از این خانه های کلید نخورده به سراغ آپارتمان های چند سال ساختی رفتند که از رده ی قیمتی منصفانه تر و معقول تری برخوردار بودند.

به طور مثال یک آپارتمان 94 متری نوساز در محله ی امام زاده قاسم، گلاب دره به قیمت 850 میلیون تومان به فروش می رسد.

در حالی که اگر به سراغ یک آپارتمان دیگر در همین منطقه با متراژ 90 متر با سن بنای 5 سال ساخت برویم، به قیمت 675 میلیون تومان می رسیم.

باز در جایی دیگر یک واحد آپارتمانی 100 متری نوساز در محله ی قیطریه به مبلغ 1 میلیارد تومان برای فروش گذاشته شده در حالی که آپارتمان های با همین متراژ و چند سال ساخت به مراتب ارزان تر و با فاصله ی قیمتی فاحش تری به فروش می رسند.

باز در منطقه ی تهرانپارس یک واحد آپارتمانی نوساز 88 متری به مبلغ 519 میلیون تومان به فروش می رسد. در صورتی که چند خیابان آن طرف تر یک واحد 85 متری با سن بنای 7 سال ساخت 410 تومان قیمت گذاری شده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند